Протягом доби 26 січня на Хмельниччині у пунктах обігріву було надано допомогу понад 2 000 осібУ зв’язку із суттєвим зниженням температури повітря на території України силами рятувальників і органів місцевої влади розгорнуто й організовано на сьогоднішній день роботу 4 290 пунктів обігріву. Про це повідомив під час брифінгу в понеділок, 27 січня, перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко.У зв’язку із суттєвим зниженням температури повітря на території України силами рятувальників і органів місцевої влади розгорнуто й організовано на сьогоднішній день роботу 4 290 пунктів обігріву. Про це повідомив під час брифінгу в понеділок, 27 січня, перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко.

«Лише минулої доби (26 січня) в пунктах обігріву було надано допомогу понад 2 000 осіб, а загалом з початку зимового періоду – майже 27 000 осіб», – сказав Анатолій Бойко.

Він також наголосив, що з початку зими у посиленому режимі працюють соціальні патрулі, яких наразі нараховується 1047. З початку патрулювання рятувальники, медики та соціальні працівники, які входять до складу патрулів, врятували від обмороження 381 особу.

Анатолій Бойко підкреслив, що місця дислокації пунктів обігріву та чергування спецтехніки для надання допомоги водіям на автошляхах були визначені ще у жовтні 2013 року у ході навчань з відпрацювання взаємодії екстрених служб під час ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду. Відтак, спецтехніка та пункти обігріву діють по всій Україні – в обласних і районних центрах, на автошляхах та гірських перевалах, де в разі погіршення погодних умов може знадобитися допомога у буксируванні транспортних засобів, а водіям та їхнім пасажирам – обігрів та інша допомога.

Перший заступник Голови ДСНС України також додав, що рятувальники забезпечують реагування на надзвичайні ситуацій виключно у межах своїх професійних обов‘язків. Серед них ліквідація пожеж, порятунок людей і надання їм допомоги в умовах негоди.
Адреси пунктів обігріву

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього