Проїзд у маршрутках з 1 березня не підвищиться. Так вирішив суд

Хмельницький міськрайонний суд зупинив рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті з 1 березня цього року.

Таку ухвалу 28 лютого виніс суддя Олег Карплюк, копію якої поширила у соцмережах активістка Альона Береза, пише “Незалежний громадський портал”.

До суду звернувся хмельничанин Іван Кульгук, який просить визнати нечинним рішення виконкому від 23 лютого про здорожчання проїзду. Позивач вважає, що влада з порушенням процедури і вимог закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності підняла тарифи, що “принесе збитки мешканцям Хмельницького і гостям”.

Розгляд справи по суті відбудеться 9 березня о 14.00.

Ухвала хмельницького суду може бути оскаржена у вінницькій апеляції протягом 5 днів.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” заступник міського голови Андрій Бондаренко повідомив, що судова ухвала буде доведена до всіх перевізників, і з 1 березня проїзд не підвищуватиметься.

Зі свого боку, мерія не планує оскаржувати рішення хмельницького суду.

Раніше повідомлялося, що після громадських слухань, виконком Хмельницької міської ради прийняв рішення, за яким з 1 березня проїзд у автобусах та маршрутному таксі мав становити 4 грн (був 3 грн і 3,5 грн, відповідно), у тролейбусах 2,5 грн (до цього – 1,5 грн).

Залишити відповідь