Псевдо-міліціонер виманив у хмельничанина 10 тисяч гривеньТепер справжні міліціонери розшукують удаваного колегу.
Тепер справжні міліціонери розшукують удаваного колегу.

59-річний мешканець одного із сіл Хмельницького району, сподіваючись покращити власне здоров\’я, придбав через телемагазин декілька медичних апаратів, які, якщо вірити рекламі, одразу можуть зцілити від недуг. Сплативши за товар чотири тисячі гривень, отримав замовлення на пошті.

Ледве чоловік встиг розібратися з придбаним обладнанням та випробувати його, як йому зателефонував незнайомець. Телефонуючий досить переконливо розповів, що він — працівник міліції і наразі займається розслідуванням кримінальної справи, пов‘язаної з шахрайством. Мовляв, у полі зору правоохоронних органів вже давно перебувають працівники телемагазину, у якому пенсіонер придбав товар. За словами псевдоміліціонера, вони продають людям за величезні гроші те, що насправді коштує копійки. От і придбані селянином речі насправді коштують не чотири, а дві тисячі гривень.

Розповідь справила на покупця неабияке враження. Тому, коли незнайомець запропонував чоловікові за його допомогою затримати зловмисників — той погодився без вагань. Суть «схеми затримання» полягала у тому, що селянин мав перерахувати на названий незнайомцем рахунок десять тисяч гривень аби правоохоронці могли, не викликаючи підозри, від його імені зробити ще одне замовлення товару і таким чином затримати шахраїв «на гарячому». Після завершення такої «спецоперації» телефонуючий пообіцяв повернути чоловікові не лише його десять тисяч гривень, а ще й дві тисячі, які він переплатив за вже придбаний товар.

Селянин кілька днів терпляче чекав на повернення своїх коштів, аж доки зрозумів, що його дійсно ошукали, але не продавці телемагазину, а «телефонний» шахрай.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 шахрайство. Санкції якої, за заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою, передбачають штраф до 1700 гривень, виправні роботи до двох років, обмеження волі до п\’яти років, або ув\’язнення до трьох років.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього