Псевдоайдарівців, звільнених хмельницьким судом, затримали на Луганщині
Так звану \”групу чорних\”, очолювану чеченцем Русланом Арсаєвим, яка назвала себе контррозвідкою батальйону \”Айдар\” та скоїла низку злочинів, затримано в місті Щастя, – повідомляє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.Псевдоайдарівців, звільнених хмельницьким судом, затримали на Луганщині
Так звану \”групу чорних\”, очолювану чеченцем Русланом Арсаєвим, яка назвала себе контррозвідкою батальйону \”Айдар\” та скоїла низку злочинів, затримано в місті Щастя, – повідомляє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.
Протягом кількох місяців псевдовійськові безперешкодно пересувалися з купою зброї по всій Україні на мікроавтобусі з номерами неіснуючої військової частини, скоювали розбої, брали участь у замовних політичних акціях. У них вилучили три незареєстрованих автомати Калашникова, купу патронів, кілька гранат та мисливську помпову рушницю, викрадену під час розбою в лютому цього року в Новоайдарському районі.
Слід зазначити, що після одного зі злочинів \”групу чорних\” затримали в Хмельницькій області, однак суд відпустив злочинців на волю під заставу в 70 тисяч гривень.
Наразі з затриманою частиною банди (четверо громадян України, уродженців різних областей, а також Арсаєв) працюють силовики.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього