Псевдоайдарівців, звільнених хмельницьким судом, затримали на Луганщині

Псевдоайдарівців, звільнених хмельницьким судом, затримали на Луганщині
Так звану \”групу чорних\”, очолювану чеченцем Русланом Арсаєвим, яка назвала себе контррозвідкою батальйону \”Айдар\” та скоїла низку злочинів, затримано в місті Щастя, – повідомляє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.Псевдоайдарівців, звільнених хмельницьким судом, затримали на Луганщині
Так звану \”групу чорних\”, очолювану чеченцем Русланом Арсаєвим, яка назвала себе контррозвідкою батальйону \”Айдар\” та скоїла низку злочинів, затримано в місті Щастя, – повідомляє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.
Протягом кількох місяців псевдовійськові безперешкодно пересувалися з купою зброї по всій Україні на мікроавтобусі з номерами неіснуючої військової частини, скоювали розбої, брали участь у замовних політичних акціях. У них вилучили три незареєстрованих автомати Калашникова, купу патронів, кілька гранат та мисливську помпову рушницю, викрадену під час розбою в лютому цього року в Новоайдарському районі.
Слід зазначити, що після одного зі злочинів \”групу чорних\” затримали в Хмельницькій області, однак суд відпустив злочинців на волю під заставу в 70 тисяч гривень.
Наразі з затриманою частиною банди (четверо громадян України, уродженців різних областей, а також Арсаєв) працюють силовики.

Залишити відповідь