Хмельницькі рятувальники мали намір розпочати будівництво на землях природно–заповідного фонду біля пляжу. Що саме хотіли там побудувати, вони не повідомляють.Хмельницькі рятувальники мали намір розпочати будівництво на землях природно–заповідного фонду біля пляжу. Що саме хотіли там побудувати, вони не повідомляють.

Після офіційного запиту про забудову на території заповіднику, хмельницькі рятувальники передумали починати будівництво

У відповіді на інформаційний запит журналістів газети «ВСІМ» до Головного управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області йдеться про те, що необхідності у будівництві на ділянці у 2,3 гектари по вулиці Рибалка, 1/3 у них немає. Пояснюють це тим, що на зазначеній земельній ділянці, яка знаходиться у зоні природно-заповідного фонду, за законом будівництво заборонене. Тому територію біля пляжу рятувальники забудовувати вже не будуть.
Нагадаємо, що наразі депутати міської ради винесли питання про зміну функціонального призначення ділянки біля пляжу (з об’єктів природно-заповідного фонду на зону багатоповерхової житлової і громадської забудови), на громадське обговорення. Тобто, кожен може висловити свою думку про те, чи варто розпочинати будівництво на цій території, чи ні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього