Після трагедії у Харкові, у Хмельницькому перевірять всі ліфти
У зв’язку з трагедією, яка сталася у житловій багатоповерхівці Харкова, внаслідок якої двері ліфта смертельно травмували дев’ятирічну дитину, фахівцями теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області проведено нараду з керівниками підприємств, які здійснюють технічне обслуговування ліфтів.Після трагедії у Харкові, у Хмельницькому перевірять всі ліфти
У зв’язку з трагедією, яка сталася у житловій багатоповерхівці Харкова, внаслідок якої двері ліфта смертельно травмували дев’ятирічну дитину, фахівцями теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області проведено нараду з керівниками підприємств, які здійснюють технічне обслуговування ліфтів.

Під час засідання розглянуто проблемні питання, які виникають під час експлуатації, обслуговування та ремонту ліфтів у багатоповерхівках області. Зосереджено увагу присутніх на першочергових заходах, які б не уможливили випадки травмування мешканців будинків, а саме проведення позачергового технічного огляду найбільш проблемних ліфтів.

Акцентовано увагу, що не можна ризикувати життями людей, потрібно своєчасно проводити експертні обстеження та виводити з експлуатації ліфти, які відпрацювали нормативний строк. Необхідно постійно виконувати поточні та капітальні ремонти, відновлювати викрадене та зіпсоване обладнання.

Керівникам запропоновано опрацювати та подати пропозиції до територіального управління стосовно забезпечення безпечної експлуатації ліфтів, вирішення нагальних питань у ліфтовому господарстві Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього