Згадаємо пісні і дух Майдану. Четвертого жовтня біля Ратуші відбудеться благодійний патріотичний концерт із програмою майданівських, українських класичних і хітових композицій

Пісні Майдану почують у Кам'янціЗгадаємо пісні і дух Майдану. Четвертого жовтня біля Ратуші відбудеться благодійний патріотичний концерт із програмою майданівських, українських класичних і хітових композицій.

Пісні Майдану почують у Кам'янці

Прозвучать українські пісні Ореста Лютого, «Скрябіна», «Океану Ельзи»… у виконанні професійних музикантів і вокалістів Кам’янця, котрі викладуться не гірше своїх попередників. У цьому переконує організатор заходу МГО «Молодіжний парламент» за підтримки депутата Валерія Слободяна. Останній навіть сам стоятиме за клавішними. При цьому запевняє, що все буде – на високому рівні: і апаратура, і сцена, і виконавці.

Під час концерту проводитиметься також благодійна лотерея. Кожен, хто пожертвує 5 грн, отримає приз від спонсорів заходу. А на зібрані кошти будуть закуплені теплі речі для військовослужбовців.

Завершить програму «Пісень Майдану» Мирослав Тиш рок-версією Гімну України. «Покажемо, що ми можемо протидіяти ворогу», – закликають організатори.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього