Путін раптово і таємно звільнив 18 силовиків вищого рангу

Путін раптово і таємно звільнив 18 силовиків вищого рангу
Вчора, 7 серпня, в російському Кремлі явно творилося щось незвичайне. У всякому разі, високопоставлених офіцерів силових структур тут в такій кількості не звільняли зі сталінських часів.Путін раптово і таємно звільнив 18 силовиків вищого рангу
Вчора, 7 серпня, в російському Кремлі явно творилося щось незвичайне. У всякому разі, високопоставлених офіцерів силових структур тут в такій кількості не звільняли зі сталінських часів.
Цього разу роботи позбулися цілих 18 вищих офіцерів, включаючи військових, керівників МВС, ФСКН і Слідчого комітету Російської Федерації. Відповідні укази підписав президент Росії Володимир Путін.
Список звільнених силовиків сам по собі більш ніж цікавий. До нього, серед інших, увійшли: Володимир Рушайло, який безпосередньо керував Першої чеченської війною, а в подальшому відповідав за боротьбу з тероризмом на Північному Кавказі, Андрій Стрижаков – замначальника управління Слідчого Комітету по Південному Федеральному округу – тому самому, центром якого є місто Ростов-на-Дону, відомий тим, що саме тут знаходиться головний штаб російських сил з проведення неоголошених військових дій проти України та закидання туди терористів.
Якщо оцінити масштаб звільнень 18 російських генералів і полковників, по перед очима сама собою постає картина якогось вельми серйозного провалу. Якого саме – загадка, проте сьогодні вранці джерела відразу в декількох регіональних філіях Всеросійської державної телерадіокомпанії незалежно один від одного повідомили про отримання строкової депеші з Москви: забезпечити ефір в 19:30 за московським часом в зв\’язку з трансляцією екстреного звернення Володимира Путіна до народу Росії. Пізніше, правда, телезвернення було скасовано, а прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков офіційно заявив, що воно і зовсім не планувалося.
Що саме сталося сьогодні в Кремлі, за що було звільнено таку кількість генералів і полковників, а найголовніше – що збирався, але передумав говорити Володимир Путін населенню Росії, поки залишається загадкою.
Нагадаємо, вчора вранці глава СБУ Валентин Наливайченко розповів журналістам, що в ході слідства у справі про теракт проти малазійського Boeing були встановлені факти, що доводять, що насправді влада Росії планували збити літак \”Аерофлоту\”, звинувативши в цьому українську армію і почавши під цим приводом повномасштабне військове вторгнення. Не виключено, що таємнича хвиля відставок генералів в Москві може бути з цим як-небудь пов\’язана.

Залишити відповідь