П`яний чоловік розтрощив вітрину у хмельницькому магазиніДнями в Хмельницькому близько пів на десяту годину вечора на пульт Державної служби охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в охоронюваному магазині, що знаходиться в мікрорайоні Ракове. На місце спрацювання тривожної сигналізації негайно було відправлено наряд групи затримання.

Прибувши на місце події за лічені хвилини, працівники групи затримання затримали нетверезого чоловіка, який саме стояв біля працівниці магазину та ображав її нецензурною лайкою.П`яний чоловік розтрощив вітрину у хмельницькому магазиніДнями в Хмельницькому близько пів на десяту годину вечора на пульт Державної служби охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в охоронюваному магазині, що знаходиться в мікрорайоні Ракове. На місце спрацювання тривожної сигналізації негайно було відправлено наряд групи затримання.

Прибувши на місце події за лічені хвилини, працівники групи затримання затримали нетверезого чоловіка, який саме стояв біля працівниці магазину та ображав її нецензурною лайкою.
Згодом з’ясувалося, що 46-річний чолов’яга, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зайшов до магазину. Вже з порогу він почав заважати роботі персоналу – намагався завести з ними розмову, чіплявся до інших покупців. Продавчиня зробила знахабнілому чоловікові зауваження, на що той відповів агресією та лайливими словами. Найбільше ж дісталося майну закладу – горе-покупець вдарив вітрину, яка від удару розбилася. На щастя, даний магазин обладнаний системою охорони ДСО, якою негайно скористалася продавчиня.

Затриманого правопорушника працівники міліції передали слідчо-оперативній групі Центрального відділку міліції для прийняття подальшого рішення по даному факту та притягнення даної особи до відповідальності. Сума матеріального збитку встановлюється.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього