П`ятирічний хмельницький вундеркінд навчається в... четвертому класіЦю дитину знає увесь Хмельницький: п’ятирічний Костянтин Садиков навчається у звичайній школі разом з… четвертокласниками. Він легко виконує математичні приклади на дві дії, читає понад 140 слів на хвилину й розповідає про атомну будову світу.П`ятирічний хмельницький вундеркінд навчається в... четвертому класіЦю дитину знає увесь Хмельницький: п’ятирічний Костянтин Садиков навчається у звичайній школі разом з… четвертокласниками. Він легко виконує математичні приклади на дві дії, читає понад 140 слів на хвилину й розповідає про атомну будову світу.
Алфавіт український та англійський, а також всі цифри цей незвичайний хлопчик вже знав у два роки. У три Костя почав писати. Найперше тому, що бабуся, яка залишалася з ним вдома, поки батьки були на роботі, погано чула, а він хотів спілкування. Пізніше власноруч уклав книжечку казок. Побачивши це, мати була вражена. Каже, за жодними особливими методиками з дитиною не займалася, просто купила йому навчальний комп’ютер – і малюк опановував його сам! У чотири роки Костя перечитав усі казки, що були вдома, і перейшов на енциклопедії. Власне, тому батьки і попросили дирекцію загальноосвітньої школи №6 взяти їхнього сина на навчання. Тепер він відвідує уроки і виконує домашні завдання на рівні з четвертокласниками. А у вільний від школи час встигає відвідувати гурток з журналістики, курси англійської та спортивну секцію.
День Кості розписаний буквально по хвилинах. Однак у своєму щільному графіку дитина хоче знайти місце ще й на музичну школу, адже виявилося, що має хороші вокальні дані та бездоганний музичний слух.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом