П’ятий день під постійним обстрілом перебувають Хмельницькі нацгвардійці на блокпостах у Луганській області
Хмельницьких нацгвардійців оточили російські «казаки»: води немає, провізія також закінчуєтьсяП’ятий день під постійним обстрілом перебувають Хмельницькі нацгвардійці на блокпостах у Луганській області

Уже п’ятий день під постійним обстрілом перебувають військові на двох блокпостах у Луганській області.
Вперше про складну ситуацію на блокпостах під Луганськом повідомив голова місцевої обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

«У вівторок, 14 жовтня, тривали постійні бойові зіткнення українських силовиків із терористами в районі автодороги Бахмутки на Луганщині, – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Наші позиції обстрілювали бойовики так званого 32-го козачого окремого округу «Війська донського» під керівництвом Дрьомова, які окопалися в лісовому масиві й мають на озброєнні близько 20 танків та два десятки одиниць іншої бронетехніки. З 8:00 до 8:40, а потім о 10:10 тривав обстріл з мінометів та стрілецької зброї блокпосту Нацгвардії поблизу села Сміле Слов’яносербського району.»

Станом на суботу, 18 жовтня, блокпости у селах Бахмутки та Сміле Слов’яносербського району перебувають в оточені. У бійців Національної гвардії, серед яких чимало солдат з Хмельницької області, уже другий день не має води, закінчується і провізія.

«Спілкувався з їхнім ротним, то він розповів, що без води уже два дні, продуктів мало, їх постійно обстрілюють. У новинах передавали, що їм направили допомогу, але вона до них не дійшла. Солдат мені сказав: «Моліться за нас, більше ви нам нічим не допоможете». У них там складна ситуація, кажуть, що їх «злили» і про них забули», – розповідає пастор Анатолій Мельник.

Військові просять про підкріплення, але їм у цьому відмовляють.

«Там перебувають солдати з Вінничини, Хмельниччини, десятеро віком до двадцяти років зі Старокостянтинова, також є львів’яни. Вони не збираються здаватися ворогу, просять лише допомоги і тоді зможуть протистояти терористам. Їм уже висували ультиматум здаватися або їх знищать, але хлопці тримаються», – каже пастор.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.