Хмельницькі майданівці вирішили, що Леонід Прус більше не може перебувати на посаді голови Хмельницької ОДА і тепер ініціюють громадське обговорення щодо можливої майбутньої кандидатури на цю посаду

Рада “Майдану” шукає заміну ПрусуРада “Майдану” шукає заміну Прусу

Хмельницькі майданівці вирішили, що Леонід Прус більше не може перебувати на посаді голови Хмельницької ОДА і тепер ініціюють громадське обговорення щодо можливої майбутньої кандидатури на цю посаду.

“Звертаємось до політичних партій, громадських організацій та громадських і політичних діячів, які мають програму розвитку Хмельниччини і відчувають в собі потенціал керівника області, подати заяви до Ради ГО «Хмельницький Майдан» щодо висування кандидатів на цю посаду або підтримки своєї кандидатури на посаду голови ХОДА. Після обговорення Рада “Майдану” прийме рішення щодо рекомендації Президенту України та Прем’єр-міністру України кандидата, або кількох кандидатів відносно призначення на посаду керівника ХОДА”, – йдеться у зверненні.

Голова Ради “Майдану” Алім Міщук розповів, що кандидати на посаду голови ХОДА, котрі отримають найбільший рейтинг, будуть рекомендовані майданівцями на посаду голови ОДА. Відповідні висновки активісти спрямують до Адміністрації Президента.

Як відомо, 3 липня члени Ради ГО “Хмельницький Майдан” звернулися до Президента Петра Порошенка і Прем’єра Арсенія Яценюка з проханням негайно звільнити Леоніда Пруса з посади голови Хмельницької ОДА, “як людину, що не відповідає займаній посаді”.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту