Рада Європи відзначила лідерів учнівського самоврядування з Хмельниччини
Протягом березня-червня 2015 року Міністерством освіти і науки України та Офісом Ради Європи в Україні в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» був проведений Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства.Рада Європи відзначила лідерів учнівського самоврядування з Хмельниччини
Протягом березня-червня 2015 року Міністерством освіти і науки України та Офісом Ради Європи в Україні в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» був проведений Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства, повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації.
У конкурсі взяли участь 362 роботи від творчих колективів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, а також органів учнівського самоврядування різних рівнів, представлені у формі відеопроектів, відеопрезентацій, відеороликів, флешмобів, театральних постановок, анімаційних проектів.
Журі Конкурсу визначило 35 найцікавіших робіт, які стали фіналістами. Серед робіт фіналістів – три з Хмельницької області. 12 найкращих робіт відзначено у 10 номінаціях.
За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді школою лідерів м. Шепетівки (керівник С. Рула) була представлена робота: «Історія дівчинки з опущеними очима», яка у підсумку здобула першість у номінації «Краща документальна робота».
9 червня 2015 року в Києві відбулась церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу відеопроектів.
На церемонії були присутні: Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеб, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки Україні Алла Середницька, а також керівник проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» Ігор Гуцуляк.
Учасники з Хмельницької області, крім сертифіката та диплома переможців, отримали в подарунок ноутбук!
Відео роботи фіналістів конкурсу розміщені на сайті videofest.in.ua, а також на відеохостінгу YouTube.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього