Радикальне рішення Хмельницької обласної ради про дострокові вибори Президента та Верховної Ради України досі не опубліковане

Радикальне рішення Хмельницької обласної ради про дострокові вибори Президента та Верховної Ради України досі не опублікованеДосить радикальне рішення обласної ради, за яке 24 січня проголосували і опозиціонери, і регіонали під тиском народу, досі не опубліковане ні на сайті ради, ні в «Подільських вістях».Досить радикальне рішення обласної ради, за яке 24 січня проголосували і опозиціонери, і регіонали під тиском народу, досі не опубліковане ні на сайті ради, ні в «Подільських вістях». За словами поінформованих осіб, це робиться навмисно. Офіційною ж версією є те, що сайт облради ніби піддався DOS-атаці і не працює, а відповідальний працівник пішов на лікарняний. Цікаво, що Хмельницька обласна прокуратура вже опротестувала це рішення як незаконне. Тоді, коли воно ще було не підписане заступником голови обласної ради Василем Осадчим і не опубліковане.

Хоча в понеділок ввечері Василь Петрович в телефонному режимі повідомив \”Газеті Є\”, що рішення підписане і вже скоро буде опубліковане на офіційному сайті Хмельницької обласної ради.

Подібні ігри відбуваються і з бюджетною сесією облради. За словами опозиційних депутатів, регіональна влада навмисне проігнорувала депутатські комісії, щоб «звинуватити революційний Майдан у тому, що в області не прийнятий бюджет». Комісії не відбулися, а значить сесія під загрозою зриву. Станом на 11.00 29 січня (сесія запланована на 30 січня), в обласній раді ніхто не може відповісти – відбудеться вона,чи ні.

Тетяна ГРЕЧАНА

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залишити відповідь