Радник львівського мера навчатиме кам'янчан
Другого вересня в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради відбудеться відкрита лекція на тему «Основи електронного урядування». Читатиме лекцію радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Яніка Мерило.Радник львівського мера навчатиме кам'янчан
Другого вересня в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради відбудеться відкрита лекція на тему «Основи електронного урядування». Читатиме лекцію радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Яніка Мерило.

Як повідомляє podillya.tv, під час лекції слухачі зможуть дізнатися що таке електронне урядування, для чого воно потрібно пересічним жителям та державним службовцям, а також про те, що в Україна наразі є у цій сфері і що можна зробити.

Захід розпочнеться о 14 годині, вхід вільний.

Довідка:
Яніка Мерило є громадянкою Естонії, її батько — українець, із Кам’янця-Подільського.

Виконавчий директор Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій UVCA, співзасновник ICT Competence Center, експерт Агентства електронного урядування України, член ради директорів профільної спільноти українських бізнес-ангелів, радник голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії, фахівець з питань ангельських інвестицій, інформаційного суспільства, радник міністра економічного розвитку і торгівлі України, позаштатний радник міського голови Львова з питань новітніх технологій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього