Радник Президента побував у Хмельницькому18 грудня 2013 року у Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч радника Президента України Володимира Зубанова з представниками навчальних закладів Хмельницької області, який виступив перед присутніми з лекцією на тему «Співпраця громадянина і держави в питанні виховання почуттів патріотизму і гордості за Україну».Радник Президента побував у Хмельницькому18 грудня 2013 року у Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч радника Президента України Володимира Зубанова з представниками навчальних закладів Хмельницької області, який виступив перед присутніми з лекцією на тему «Співпраця громадянина і держави в питанні виховання почуттів патріотизму і гордості за Україну».
Під час зустрічі Володимир Зубанов презентував загальнонаціональний інтернет-портал «Україна: історія великого народу». Цей проект був започаткований ще у 2007 році Інститутом стратегічної політики України та Благодійним Фондом «Схід-Захід разом». Проект передбачає реалізацію декількох напрямків: художній, музичний та видавничий. Його мета – формування у людей розуміння величі нашої держави. У рамках проекту було створено енциклопедичні видання з історії та культури українського народу та картини на теми визначних подій. Це, зокрема, такі друковані праці, як «Україна – хронологія розвитку», «Україна і світ», «Україна – від трипілля до сучасності». На сторінках книг можна знайти багато цікавої інформації про минуле і сучасне українського народу, маловідомі та цікаві факти з історії та культури України. Текстову частину доповнюють чудові ілюстрації. Як зазначив Володимир Зубанов, в планах у розробників проекту, аби кожен населений пункт України мав друкований життєпис. Зараз робочий варіант видання налічує 700 сторінок, проте заплановано збільшити кількість до півтори тисячі.

Крім друкованих видань, у рамках проекту були створені також однойменний веб-портал та Інтернет-телеканал, куди завжди зможуть завітати любителі історії. В найближчий час плануються виставки в картинних галереях на історичну тематику, балетні постановки та зйомки фільмів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього