Радник Сімашкевича може очолити Фіскальну службу Львівщини?
У Львівській області завершилося прийняття документів від кандидатів, які мають бажання очолити Фіскальну службу області.
Як повідомляється у прес-службі відомоства, на цю посаду претендує шістнадцять людей.Радник Сімашкевича може очолити Фіскальну службу Львівщини?
У Львівській області завершилося прийняття документів від кандидатів, які мають бажання очолити Фіскальну службу області.
Як повідомляється у прес-службі відомоства, на цю посаду претендує шістнадцять людей.
Серед них і кам’янчанин, радник міського голови Володимир Хмелюк, який мє досвід роботи в органах податкової служби.
Про себе кадидат подав таку інформацію:
Хмелюк Володимир Васильович. 1976 року народження. Освіта вища, магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, магістр державного управління, перекладач-референт англійської мови. У 1997 році закінчив Академію Прикордонних військ України за спеціальністю «Філологія (іноземна)», у 2005 році – Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», у 2011 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». В податкових органах працював з серпня 2003 року по січень 2011 року. Має досвід роботи на керівних посадах 5 років. За інформацією, наданою кандидатом, з вересня 2014 року перебуває на посаді радника міського голови міста Кам’янець-Подільський Хмельницької області».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього