Радість Христового Воскресіння цьогоріч відчули і підопічні Хмельницького Карітасу
Воскресіння господнє – одне з найбільших християнських свят в усьому світі.Радість Христового Воскресіння цьогоріч відчули і підопічні Хмельницького Карітасу
Воскресіння господнє – одне з найбільших християнських свят в усьому світі. В Україні чи не кожна родина намагається гідно відзначити це свято,
що несе з собою віру, надію, любов… Однак у сьогоднішні скрутні часи де не кожен має змогу придбати до Великоднього столу навіть найнеобхідніші продукти, щоб порадувати своїх близьких традиційними, улюбленими з дитинства стравами, які належить готувати до Пасхи.
Аби в оселях найменш забезпечених з тих, хто живе поряд, у ці дні також панував святковий настрій, працівниками ХОБФ «Карітас» було організовано та проведено благодійну акцію «Великодній кошик» для підопічних фонду. Подарунки, що складалися з солодощів, випічки, круп та святкових пасочок, отримали родини, що виховують дітей та перебувають наразі у складному матеріальному становищі. Окрім того, підопічним було продемонстровано фільм з біблійної тематики, аби вони могли краще зрозуміти зміст свята Воскресіння Христового. Після цього діти змогли приклонитися до Плащаниці Ісуса Христа у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.
«Радість Христового Воскресіння цьогоріч зможуть відчути і підопічні Хмельницького Карітасу, – діти із кризових сімей та бідні сім’ї, яким допомагає ХОБФ «Карітас». Ми хочемо розділити із ними їхні святкові Великодні столи, які вони будуть накривати завдяки доброчинцям та милосердним людям», – повідомляє о. м. Іван Данкевич, директор ХОБФ «Карітас».
Радість Христового Воскресіння цьогоріч відчули і підопічні Хмельницького Карітасу
Радість Христового Воскресіння цьогоріч відчули і підопічні Хмельницького Карітасу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього