Ратифіковано угоду про асоціацію з ЄС
Верховна Рада та Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію України та Євросоюзу.Ратифіковано угоду про асоціацію з ЄС
Верховна Рада та Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію України та Євросоюзу.
За відповідне рішення проголосувало 355 народних депутатів України, а у Стразбурзі за нього проголосувало 535 євродепутати.
Перед голосуванням до зали прийшли президент Петро Порошенко та прем\’єр Арсеній Яценюк.
Прем\’єр Арсеній Яценюк заявив, що ратифікація – \”це тільки початок великого європейського шляху\”, і політична еліта країни має показати таку ж волю до змін, яку показав український народ.
Після цього відбулась відеоконференція з Європарламентом, де головуючий Мартін Шульц заявив, що \”ми ратифікуємо Угоду, яку не змінили з часу мирних демонстрацій на Майдані, вона не змінена\”.
Президент Порошенко подякував європейцям за підтримку. Він нагадав, що Небесна сотня і майже 900 українських військових виборювали право України на життя з Європою. \”Жодна нація не платила такої високої ціни за право бути європейцями. Хто наважиться закрити двері до Європи перед нами? Хто буде проти надання Україні перспективи членства в ЄС, до якої ми зараз робимо перший крок?\”, – запитав президент.
Він заявив, що скоро оголосить Національний план реформ \”Україна-2030\” і що його реалізація буде відповідальністю усіх гілок влади.

Ратифіковано угоду про асоціацію з ЄС

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього