Райцентри Хмельниччини не залишаються осторонь великої політики:Євромайдани вируютьАкції протесту проводять у районних центрах Хмельницької області. Про це повідомили у обласній \”Свободі\”.Райцентри Хмельниччини не залишаються осторонь великої політики:Євромайдани вируютьАкції протесту проводять у районних центрах Хмельницької області. Про це повідомили у обласній \”Свободі\”.

Красилів. 3 грудня 2013 року у Красилові на майдані Незалежності зібралося велелюдне віче. Участь взяло понад 500 осіб. Відбулася також позачергова сесія Красилівської міської ради. Депутати ухвалили звернення щодо останніх подій та підтримали вимоги, які висунуло Красилівське Віче: імпічмент Януковича, відставка уряд Азарова, покарання винних у побитті людей на Майдані у Києві.

Старокостянтинів
. 3 грудня 2013 року у Старокостянтинові майже 1000 мешканців міста а району взяло участь у загальноміському віче з вимогами негайної відставки уряду Азарова, імпічменту Президента Янукович, покарання винних у побитті людей на Майдані Незалежности у Києві.

Волочиськ. 3 грудня 2013 року близько 200 мешканців міста взяло участь у мітингу на центральній площі міста, організованому місцевою «Свободою» та
іншими опозиційними силами.

Городок. 3 грудня 2013 року відбулася позачергова сесія Городоцької міської ради, скликана на вимогу фракції ВО «Свобода». З ініціативи
депутата-свободівця Петра Войталюка було ухвалено звернення з вимогами негайної відставки уряду Азарова, імпічменту Президента Янукович, покарання усіх причетних до побиття людей на Євромайдані у Києві та повернення до підписання Угоди про асоціацію з ЄЕС. У той же час зібралася позачергова сесія Городоцької районної ради. Депутати підтримали звернення про засудження побиття людей на Майдані Незалежності у Києві та повернення до Євроінтеграційного курсу.

Ізяслав. 2 грудня 2013 року відбулася позачергова сесія Ізяславської міської ради, скликана на вимогу депутата від «Свободи» Олексія Самосюка.
Депутати ухвалили звернення з вимогами відставки уряду Азарова, імпічменту Президента Януковича та покарання усіх тих, хто причетний до злочинного розгону учасників Євромайдану і побиття мирних демонстрантів.

Дунаївці. 3 грудня 2013 року близько 100 мешканців міста провели черговий мітинг з вимогами відставки уряду Азарова, дострокових виборів Президента і Верховної Ради України, покарання причетних до побиття учасників Євромайдану у Києві.

Крім того, штаби національного спротиву створено фактично в усіх районних центрах області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього