Разом надамо можливість жити Маріку Гороховському
Допоможіть врятувати дитину!

Разом надамо можливість жити Маріку Гороховському
Марік на кілька місяців старший за мого сина. Вони малі разом гралися на нашому подвір\’ї, коли ми жили на проспекті. У нього дуже славні батьки. Уже другий день не можу відійти від цієї новини. Не можу зібрати себе докупи – ЯК? ЧОМУ? Чому саме він? Не хочу, не можу повірити… Але це жорстока правда. Найперше, звертаюся до колег журналістів – якщо можете розмістити у себе це повідомлення – розмістіть. Якщо ні – то хоча б зробіть перепост. Дякую.
Допоможіть врятувати дитину!
Ще зовсім нещодавно він, як і більшість дітей його віку, бігав, стрибав, пізнавав світ, радуючи своїх батьків. І ніби нічого не передвіщало біди. 6-річний Марік Гороховський готувався наступного року іти до школи. Разом із друзями з дитячого садка, з двору, що у мікрорайоні Виставка у Хмельницькому. І чи не в один день увесь щасливий світ його батьків, які не могли нарадуватися єдиним сином, перевернувся. Страшний діагноз. Спочатку один: «У вашого сина збільшене серце, потрібна операція». Це був не вирок, це можна було пережити. Але другий, проголошений через місяць, як грім серед дощового неба, забрав у батьків усякий спокій.
Одна пункція зі спинного мозку, друга пункція… Страшний діагноз підтвердився: лімфобластна Т-клітинна лімфома, 3 стадія. Чому? Як? Чому ніхто того не побачив раніше, коли шанси на одужання були набагато вищими? Від цих запитань батьки малого Маріка просто божеволіють. Його мама Наталя уже не плаче. Від безмежного горя вона втратила не лише спокій, вона втратила бажання жити.
У молодої родини закінчуються гроші, а лікування, навіть у київському «ОХМАТДИТІ», де зараз лікарі борються за життя Маріка Гороховського, не з дешевих. Не кажучи уже про закордон, куди батькам радять відвезти сина, аби його врятувати. «Продамо усе, але будемо його рятувати», – ковтаючи скупу чоловічу сльозу каже батько Славік.
Звертаємо до усіх небайдужих, у кого є серце і хоч крапля співчуття. Хто не може спокійно дивитися на страждання інших. Благаємо вас – допоможіть врятувати батькам дитину!
Реквізити для перерахування коштів: Приватбанк, р/р 29244825509100, МФО 305299, ЄГРПОУ 14360570, для зарахування на картку Гороховського В’ячеслава Вадимовича 4149497817069760 (на лікування сина Марка).
Разом надамо можливість жити Маріку Гороховському

Неля Шлупак

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього