РАЗОМ З МИРОТВОРЦЯМИ
Їх називають героїчними бійцями тилу, воїнами добра. Якби не вони, то не відомо як довго би протрималась наша армія на початку військових дій на сході країни. Ні для кого не є секретом, що волонтери, благодійні та громадські організації безкорисливо витрачають свій час та сили, аби допомогти нашим хлопцям, які перебувають в зоні АТО.
РАЗОМ З МИРОТВОРЦЯМИ
Їх називають героїчними бійцями тилу, воїнами добра. Якби не вони, то не відомо як довго би протрималась наша армія на початку військових дій на сході країни. Ні для кого не є секретом, що волонтери, благодійні та громадські організації безкорисливо витрачають свій час та сили, аби допомогти нашим хлопцям, які перебувають в зоні АТО.

\”Захист економічних, соціальних прав, надання оздоровчої, медичної, психологічної, моральної допомоги інвалідам війни та сім\’ям загиблих – наша основна задача\” – стверджує голова правління ГО \”Хмельницьке обласне об’єднання миротворців України\” Богдан Власюк. Організація була створена у 2013 році, коли ще ніхто і не підозрював, що на сході йтиме війна. Тоді планувалось надавати допомогу учасникам бойових дій миротворчих місій, інвалідам війни та Збройних Сил. Але ситуація, що склалась в Україні підштовхнула Богдана розширити сферу діяльності ГО. Сьогодні ГО \”Хмельницьке обласне об’єднання миротворців України\” надає непосильну допомогу бійцям АТО, пораненим та сім\”ям загиблих.

\”Почалось все з моменту першої хвилі мобілізації. До нас звернулось керівництво військової частини 8-го окремого полку спецпризначення. Їм були потрібні інструменти для ремонту автівок. Силами членів ГО, знайомих, колег зібрали усе необхідне та передали військовим.\” – розповідає Богдан Власюк.

Та забезпеченням бійців АТО усім необхідним займається чимало волонтерів. Меньше уваги чомусь приділялось пораненим бійцям. Власне цим і вирішили займатись члени нашої громадської організації. Поранені та важкохворі бійці потребують значної матеріальної допомоги.

\”Гроші шукаємо, де тільки можемо\” – каже Богдан Власюк, – \” Звертаємось до усіх підприємців, фондів, усіх не байдужих\”.

Звернувшись до Хмельницької територіальної організації партії \”Солідарність\” – \”Блок Петра Порошенка\” одразу визначили пріоритетні завдання – допомога пораненим та сім\”ям загиблих бійців, надання їм юридичних консультацій.

\”Варто відзначити, що місцевий осередок партії \”Солідарність\” БПП одразу ж відгукнулись на наше прохання про допомогу. Співпраця із хмельницькими партійцями триває й сьогодні. Кожне наше звернення не залишається без відповіді\” – наголосив Богдан Власюк.

За його словами, найбільші проблеми з якими зтикаються бійці АТО – це отримання посвідчення учасника бойових дій. Самому військовому зібрати усі необхідні документи, обійти всі інстанції досить складно. Тому Хмельницька теріторіальна організація партії \”Солідарність\” – Блок Петра Порошенка\” бере ці питання на власний контроль і своїми силами та можливостями допомагають бійцям отримати заслужені документи. Крім того, чималі проблеми існують і в питання виділення земельних ділянок бійцям. Юристи Хмельницької теріторіальної організації партії \”Солідарність\” – Блок Петра Порошенка\” сприяють у цій проблемі, надають консультації, допомагають підготувати документи, навіть до найвищих органів влади.

Голова правління ГО \”Хмельницьке обласне об’єднання миротворців України\” Богдан Власюк каже, що останнім часом допомоги бійцям у зону АТО надходить все менше. Насправді ж нічого не змінилось. Спільними зусиллями разом із представниками Хмельницької організації партії допомога нашим захисникам продовжує. І ця допомога систематична, в залежності від потреб військових.

Богдан Власюк наголосив, що дуже важливо, щоб бійці АТО та їх родини були соціально захищенні та забезпечені. Щоб тим, хто захищає нашу Батьківщину вчасно видавали посвідчення, виділяли землю, яка належить їм за законом, щоб дітей бійців першочергово влаштовували у дитсадочки та школи. І важливо, що є люди, на яких завжди можна покластися, а наші хлопці можуть розраховувати на безумовну допомогу, і захищаючи нашу державу вони мають можливість цілком зосередитись на військових діях, а не переживати за своїх рідних.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього