Разом з "порчею", з хмельничанки зняли всі гроші та прикраси
100 євро, 540 доларів США, 400 гривень та золоті прикраси — усе це віддала потерпіла шахрайкам в обмін на зняття «порчі» зі своєї сім’ї.Разом з "порчею", з хмельничанки зняли всі гроші та прикраси
100 євро, 540 доларів США, 400 гривень та золоті прикраси — усе це віддала потерпіла шахрайкам в обмін на зняття «порчі» зі своєї сім’ї.
Подія сталась 20 квітня неподалік будинку № 65 по Проспекту Миру. 25-річна жінка гуляла у дворі з маленькою донечкою, коли до неї підійшла незнайомка і почала розповідати про те, що на її сім’ю наведена страшна «порча» і, якщо нічого не робити, незабаром дитина помре, а чоловік розіб’ється в автомобільній катастрофі. Проте шахрайка запевнила свою жертву, що знає, як запобігти нещастю: потрібно провести спеціальний ритуал над усіма грішми і прикрасами, які є вдома.
Не вагаючись, молода мама склала в сумку усі цінності: 100 євро, 540 доларів США, 400 гривень, 2 каблучки, 3 ланцюжки, 2 хрестики та 1 кулончик із золота.
Шахрайка зі своєю напарницею, яка приєдналась у ході розмови, почали ходити з сумкою довкола будинку, промовляючи якісь закляття. Потім віддали сумку потерпілій і сказали відкрити її через деякий час, а самі пішли геть. Коли жінка отямилась і відкрила сумку, то побачила, що вона порожня, а шахрайок вже й слід простиг.
Потерпіла одразу ж звернулась за допомогою до поліції. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Наразі працівники поліції працюють над встановленням осіб зловмисниць, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього