Річка Геологів, або Хто наведе лад на найбільшому ринку Хмельницького?
Взуттєвий ряд потребує ремонту. Там яма на ямі/Річка Геологів, або Хто наведе лад на найбільшому ринку Хмельницького?
Хто не був на Геологів не бачив життя! Такий собі жарт, хоча на найбільш залюдненій вулиці товкучки не до сміху. Взуттєвий ряд потребує ремонту. Там яма на ямі, а коли дощить – по пояс води. Влада все ж надумала «залатати» вулицю і навіть підрахувала у скільки стане асфальт, а це 17 мільйонів. Частина містян збурилась: куди дивиться адміністрація ринків?

Торгувати чи латати? Якщо із глибокими ямами базарникам та місцевим жителям довелося змиритися, то для приїжджих гостей наша багаторічна проблема – такий собі «сюрприз». От і підвертають ноги… У в кращому випадку. Та найбільше дістається вантажникам і продавцям хот- догів – тачку «у зуби» і гайда рахувати ями… Так можна взагалі без коліс зостатися. Це якщо не згадувати про дощ.

Словом, проблема потребує негайного вирішення. За логікою латати глибочезні ями та чистити водовідводи, якщо вони там взагалі є, мала б адміністрація ринку. Але історія повторюється з року в рік за усіх градоначальників. Хоч бери і човна купуй. Після зливи тут плавають навіть машини. У 2016-му ремонт дороги проігнорували, а у 2017-му влада таки надумала розщедритися.. Аж на 17 мільйонів.

Головний комунальник Віктор Чапайда на запитання, коли врешті подолають стихію. лише знизує плечима. Мовляв, спершу треба переглянути документацію, бо так одразу і не скаже.

Мер міста, коли ще не був градоначальником, певне, і сам не раз плавав на товкучці. Словом, про проблему знає не з чуток. Та грошей на ремонт водовідводу не виділили, лише на ями.

За капітальне перевтілення дороги базарники руками і ногами, головне, аби це їм не заважало торгувати. Кажуть: робочі тут усе розгромлять, а покупців де тоді шукати?

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього