Річку на Прикарпатті будуть укріплювати хмельничаниДП «Прикарпатська регіональна дирекція з водогосподарського будівництва» 9 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будівельно–монтажне управління №7 УБ ХАЕС» на регулювання і берегоукріплення р.Крем’янка та її притоків в с.Воля Старосамбірського району Львівської обл. Вартість угоди склала 14,89 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».Річку на Прикарпатті будуть укріплювати хмельничаниДП «Прикарпатська регіональна дирекція з водогосподарського будівництва» 9 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будівельно–монтажне управління №7 УБ ХАЕС» на регулювання і берегоукріплення р.Крем’янка та її притоків в с.Воля Старосамбірського району Львівської обл. Вартість угоди склала 14,89 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
До кінця 2015 р. мають укріпити 397 м правого берегу річки і 75 м лівого. В технічному завданні регулювання ріки за допомогою 3 перепадів і 23 фіксаторів дна. На кожному перепаді улаштовується службовий пішохідний міст довжиною 20м. з двох опор і металевої ферми з перекриттям з рифленої сталі. Також передбачене укісне кріплення берегів та облаштування 10 підпірних стінок.

Власниками «БМУ №7 УБ ХАЕС» (Нетішин, Хмельницька область) є ПАТ «Управління будівництва Хмельницької АЕС» (15%) і низка фізосіб, серед яких найбільша частка в 15% Ігореві Тимощуку. Власником найбільшої частки ПАТ «УБ ХАЕС» є ПрАТ «ЕнеогоIнвестБуд» , основних власників котрого Smida не розкриває.

У тендері також намагалися взяти участь ще три компанії, дві львівські, а також ПАТ «Мукачівська ПМК № 77», чию пропозицію відхилили за неповний пакет та невідповідне оформлення документів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього