Реакція Майдану на можливі дії прокуратуриНапередодні правоохоронці заявили, що готуються порушувати кримінальні провадження у справі створення незаконних збройних формувань активістами-майданівцями.Напередодні правоохоронці заявили, що готуються порушувати кримінальні провадження у справі створення незаконних збройних формувань активістами-майданівцями.

Ті ж у свою чергу кажуть, що жодним чином законів не порушують та й зброї при собі не мають, тому не розуміють суті заяв з боку прокуратури. В той самий час продовжують ходити на допити у справі захоплення приміщення Хмельницької облдержадміністрації, хоча поки що нікому звинувачень пред\’явлено не було.

Майданці заперечують закиди правоохоронців стосовно того, що сформовані людьми загони самооборони – це незаконні збройні формування. Активісти кажуть, що їхнє головне завдання – це слідкувати за порядком на мітингах та не допускати провокацій.

Добровольцям, які намагаються забезпечувати мирний хід акцій протесту, сьогодні може бути інкримінована одна зі статей кримінального кодексу й активісти можуть бути притягнені до відповідальності, принаймні на думку представників вітчизняної Феміди.

Правозахисники в свою чергу наголошують, що аби притягнути людину до відповідальності за статтею про воєнізовані або збройні формування потрібно мати наочні факти та незаперечні докази участі особи у таких організаціях.

Ну, а закон про амністію інакше, як шантажем з боку влади, активісти не називають, та розбирати барикади біля місцевої адміністрації не збираються. Люди стверджують, що ніхто не заважає працівникам адмінустанови працювати у нормальному режимі.

Ряд постанов, які були скасовані місцевими судами, зокрема і звернення депутатів обласної ради щодо перевиборів, майданівці не визнають. Нагадаємо, скасовані судовими інстанціями рішення обласної ради стосувалися і звернення депутатів до президента щодо позачергових виборів. Адже під час опротестування рішення правоохоронці порушили процедуру.

Нині ж опозиціонери посилено готуються до засідання обласної ради, що відбудеться 14 лютого. Тоді планується ухвалити бюджет області на наступний рік.

За матеріалами: http://excl.com.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього