Рецидивіст, який хотів убити дружину і дітей, постав перед судом на Хмельниччині Управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Хмельницької області розпочато підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні, спрямованому до суду щодо 35-річного жителя смт. Ярмолинці за шістьма статтями Кримінального кодексу України. Про це повідомив начальник управління Юрій Висоцький.Рецидивіст, який хотів убити дружину і дітей, постав перед судом на Хмельниччині Управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Хмельницької області розпочато підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні, спрямованому до суду щодо 35-річного жителя смт. Ярмолинці за шістьма статтями Кримінального кодексу України.

Про це повідомив начальник управління Юрій Висоцький, цитує прокуратура Хмельницького.

Як установлено досудовим слідством, у вересні минулого року обвинувачений на ґрунті ревнощів вирішив помститися свої дружині, з якою побрався ще відбуваючи покарання в одній з виправних колоній. Озброєний ножем і сокирою, він утримував у квартирі дружину та її малолітніх дітей і погрожував їм убивством.

Жінка зателефонувала своїм батькам, котрі й викликали працівників міліції. Неодноразово судимий чоловік наніс ножові поранення малолітньому хлопчику, батькові дружини, а під час учинення опору правоохоронцям поранив і їх.

Обвинувачений перебуває під вартою. Кримінальне провадження розглядається судом присяжних у Ярмолинецькому районному суді.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього