Регіонал з Хмельниччини: “тітушки” — це найманці з ознаками криміналуДепутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Микола Ворона заявив, що нічого спільного немає з рухом “тітушок”, а тим паче не причетний до їхнього фінансування.Депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Микола Ворона заявив, що нічого спільного немає з рухом “тітушок”, а тим паче не причетний до їхнього фінансування.

Таку заяву він поширив серед місцевих ЗМІ.

Регіонал зазначив, що 2 лютого 2014 року на майдані Незалежності у Хмельницькому було поширено листівку під заголовком “Хто і як вирощує тітушок на Хмельниччині”. У цій листівці написано, що пан Ворона нібито фінансував відрядження хмельницьких тітушок у Київ на антимайдан у грудні 2013 року.

“У зв’язку з цим хочу повідомити, що ці відомості не відповідають дійсності. Напевно, автори мали на увазі фінансування мною спортивних федерацій, окремі з яких я очолюю? Але спортсмени і “тітушки” нічого спільного між собою не мають, бо “тітушки” — це найманці з ознаками криміналу, а спортсмени — це посланці нашої області, держави, завдяки спортивним досягненням яких підіймається прапор України і звучить Гімн нашої держави в усьому світі”, – наголосив депутат облради від ПР.

Як відомо, на сайті yalta.kiev.uа 28 січня цього року з’явилася публікація “Откуда “титушки” на Западной Украине?”. Автор статті перераховує перелік осіб, які можуть бути причетні до фінансування загонів “тітушок” на Хмельниччині. Пану Вороні приписують безпосереднє їх фінансування.

“Собственник Хмельницкого продовольственного рынка, депутат от Партии Регионов в Хмельницкой областной Раде, Николай Владимирович Ворона (в прошлом спонсор областной организации Партии “Наша Украина” и бывший депутат от “Нашей Украины” в Хмельницкой облраде при оранжевой власти) финансировал командирование Хмельницких “титушек” в Киев на Атимайдан в декабре 2013 г. и продолжает финансировать сейчас”, – йдеться у статті кримського сайту.

Згідно з визначенням Вікіпедії, “тітушки” – це збірна назва молодиків, в тому числі спортсменів, які використовуються українською владою для застосування фізичної сили і участі в масових сутичках; зокрема, для перешкоджання діяльності опозиційних активістів та для дій проти вуличних протестів: провокацій, залякування, побиття та розгону демонстрацій[4], впливу на процес голосування на виборах тощо. Термін з’явився в травні 2013 року, походить від прізвища спортсмена Вадима Тітушка. Набув широкого поширення з листопаду 2013, в період Євромайдану.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього