Ремонтні роботи на першому енергоблоці ХАЕС проходять згідно з графіком
Триває одинадцята доба середнього планово-попереджувального ремонту (ППР).Ремонтні роботи на першому енергоблоці ХАЕС проходять згідно з графіком
Триває одинадцята доба середнього планово-попереджувального ремонту (ППР).

Серед основних робіт під час ППР заплановано здійснити капітальний ремонт парогенератора та головного циркуляційного насоса №1, циліндра турбіни високого тиску, дизель-генератора №1; середній ремонт реакторної установки, турбогенератора, каналів систем безпеки, тепломеханічного обладнання, електротехнічного обладнання й засобів теплової автоматики і вимірювань, вентиляційних систем.

На період здійснення планово-попереджувального ремонту на енергоблоці №1 залучено вісімдесят п’ять відсотків ремонтного персоналу Хмельницької АЕС, а також працівників ВП «Атомремонтсервіс» та підрядних організацій. Проте, як зауважив виконуючий обов’язки заступника головного інженера з ремонту ВП ХАЕС Ігор Гундар: «Всі ремонтні роботи на системах, важливих для безпеки атомної станції, виконуються досвідченими працівниками енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС».

Середній планово-попереджувальний ремонт на 1-му енергоблоці Хмельницької атомної електростанції планується здійснити за 52 доби.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього