"Республіка" запрошує кам'янчан дати сірим стінам другий шанс
Красива стіна – стіна від «Республіки». «Республіка» запрошує мешканців Кам’янця-Подільського поділитися негарними стінами."Республіка" запрошує кам'янчан дати сірим стінам другий шанс
Красива стіна – стіна від «Республіки». «Республіка» запрошує мешканців Кам’янця-Подільського поділитися негарними стінами. Якщо виходячи у двір своєї багатоповерхівки, вам набридло дивитися на сірі стіни будинків, облізлий паркан чи напіврозвалений сарай, ви легко можете перетворити їх на справжній витвір мистецтва.

Такий шанс кам’янчанам дає фестиваль «Республіка». Спільно з газетою «Подолянин» його творці запускають соціальний проект «Стіна», завдяки якому мешканці міста можуть особисто приєднатися до процесу створення малюнків на стінах спальних районів. Суть проекту проста: ви підказуєте митцям фестивалю, де їм малювати, а вони додають яскравих і приємних фарб у сіру буденність вашого двору під час «Республіки-2015», що триватиме з 4 по 6 вересня.

Долучитися до створення прекрасного може кожен. Якщо ви бачите стіну чи об’єкт, що вам не подобається, розкажіть про них! А «Республіка» зробить усе можливе, щоб це змінити.

Що зробити, аби ваш будинок став частиною мистецької «Республіки»:
– сфотографуйте стіну чи приміщення у вашому дворі, яке хотіли б розмалювати;
– вкажіть адресу будинку;
– коротко напишіть, чому цей об’єкт вам не подобається, і який малюнок ви хотіли б тут бачити натомість;
– надішліть фото з описом на електронну адресу «Подолянина»: [email protected] чи принесіть до офісу редакції по вул. Гагаріна, 57, м. Кам’янець-Подільський.

Обрані фото стін та історії їх похмурого життя отримають можливість не лише обновити його кольорами «Республіки», але й потрапити на шпальти газети і сторінки сайту «Подолянина».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього