Сьогодні прихильники та члени Хмельницького обласного осередку партії “УДАР” прийшли до облдержадміністрації з метою захисти побитого 2 липня їхнього соратника і губернатора Хмельниччини Леоніда Пруса.
Реванш від партії “УДАР”: першого заступника хмельницького губернатора від “Свободи” давили морально та фізичноСьогодні прихильники та члени Хмельницького обласного осередку партії “УДАР” прийшли до облдержадміністрації з метою захисти побитого 2 липня їхнього соратника і губернатора Хмельниччини Леоніда Пруса.

Збір активістів відбувався на центральній площі обласного центру. Приїхало близько сотні ударівців з районів. Нам вдалося помітити серед юрби невизнаного частиною громади Ярмолинеччини голову РДА Валерія Довганя, який став на захист Пруса.

“М’ягкий губернатор, потрібно жорсткішого. Але ми приїхали підтримати Пруса, який і мухи не образив”, – сказав у розмові НГП один із партійців “УДАРУ”, який попросив не називати його.

Далі колона партійців Віталія Кличка рушила до робочого кабінету першого заступника голови Хмельницької ОДА Олександра Симчишина. Вів ударівців заступник голови облоганізації Василь Куйдан та помічник нардепа Корнійчук пан Діхтярук.

“Ми хочемо запитати Симчишана: або він працює з нашим губернатором в одній команді, або пише заяву на звільнення і йде в опозицію”, – твердив під дверима високопосадовця пан Куйдан.

“Але про яку співпрацю можна говорити, коли представники “Свободи” пресували Пруса, а перший заступник сидить у кабінеті та ухмиляється?.. Куди дивилася міліція, коли представника президента в області (тобто, Пруса – НГП) шарпали і рвали за одяг? Бо він за м’ягка людина… Ми вже бачили сильного губернатора Ядуху і його ніхто не приходив бити. Де була “Свобода”?” – обурювався пан Діхтярук.

В кабінеті Симчишина спочатку були крики невдоволених ударівців, а потім у хід пішли руки. Симчишина пошарпали за сорочку, а далі силоміць вивели на коридор і потягнули на вулицю. У цей момент в будівлі ОДА перебувало понад 100 людей.

Вже на вулиці Симчишин разом із головою облради від “Свободи” Іваном Гончарем в один голос заявили пресі: за організацією нинішнього безладу стоїть народний депутат України від “УДАРУ” Олександр Корнійчук. Гончар додав, що кадрові питання губернатор Прус вирішує телефоном з Корнійчуком.

“Незалежний громадський портал” окремо записав коментар прихильника і члена “УДАРУ” Миколи. Він виявився надто відкритим і розповів, чому прийшов замовити слово за губернатора Пруса. Окремо ударівець повідав деталі про те, чим займається син Пруса – він футболіст у польській команді і носить герб України.

Акція ударівців завершилася нічим конкретним. Симчишина вивели на вулицю, деякий час пообурювалися та розійшлися, як сказав НГП пан Куйдан, на партійну нараду в обласний театр Старицького.

Як писав НГП, 2 липня члени Ради “Майдан”, свободівці разом з особами спортивної зовнішності влаштували бійку у Хмельницькій ОДА. Серед пострадавших губернатор Леонід Прус, якому порвали піджак і потруїли сьозогінним газом. Він мусів тікати через вікно ОДА.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього