На міжнародному турнірі головний державний ревізор-інспектор відділу організації та супроводження перевірок обласного управління Міндоходів Людмила Гривнак стала кращою.

Ревізор з Хмельницького завоювала «золото» на турнірі з плаванняНа міжнародному турнірі головний державний ревізор-інспектор відділу організації та супроводження перевірок обласного управління Міндоходів Людмила Гривнак стала кращою.
Ревізор з Хмельницького завоювала «золото» на турнірі з плавання

Хмельничанка була найшвидшою на 50-метровій дистанції у стилі «батерфляй». Окрім цього, на змаганнях вона виборола ще одну винагороду – «срібло», у запливі в 50 метрів у вільному стилі.
У загальному заліку команда хмельничан у складі чотирьох чоловік виборола 6 золотих і 3 срібних нагороди.
Турнір має статус міжнародного, проводився серед ветеранів категорії «Мастерс» з нагоди 70-річчя визволення міста-героя Одеси
– Хотіла б подякувати усім учасникам змагань за напружений та цікавий турнір й гідну конкуренцію. Адже найбажанішою є саме та перемога, яка здобувається у справжній боротьбі. Загалом турнір залишив найпозитивніші враження, оскільки серед його учасників зустріла багатьох відомих спортсменів та навіть Олімпійських чемпіонів минулого. Крім того хотіла б висловити вдячність профкому регіонального представництва Міндоходів за можливість підтримувати форму та відвідувати басейн, а відтак – і можливість здобувати перемоги у таких турнірах, – цитує переможницю прес-служба управління.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій