Рейд "кіборгів" під аеропортом: "мінус" 63 бойовика
Як повідомили в штабі Антитерористичного центру, українські захисники донецького аеропорту здійснили вдалу бойову вилазку під прикриттям артилерії ЗСУ.Рейд "кіборгів" під аеропортом: "мінус" 63 бойовика
Як повідомили в штабі Антитерористичного центру, українські захисники донецького аеропорту здійснили вдалу бойову вилазку під прикриттям артилерії ЗСУ.
\”За попередніми даними у Моторолли як мінімум 63 загиблих. Правду кажучи, вони не сильно і чинили опір. Поки Моторолла зализує свої рани, його хлопці взагалі розслабилися. Тому й отримали \”по соплях\”: 63 вбитих і маса поранених. Вже коли \”кіборги\” повернулися з завдання, бойовики і російська армія обстріляли аеропорт з артилерії, але без сенсу. На сьогоднішній ранок бойовики відступили, і атак не було. Просто атакувати за фактом нікому \”, – сказали українські розвідники в штабі АТЦ.
Там також повідомили, що тепер на підступах до донецького аеропорту залишаються одні російські солдати, які тільки ведуть обстріли, але в атаку не йдуть.
\”Загін Гіві практично розбігся після того, як самого \”командира\” заарештували. У Моторолла майже нікого не залишилося, всі або вбиті, або поранені. На плацдармі залишилися одні російські солдати. Вони ведуть артилерійські обстріли з далеких дистанцій. Але в атаку не сунуть – пам\’ятають свої втрати місячної давнини, коли на підступах до терміналів полягло мінімум сто російських солдатів з новенькими АК і в новій російській уніформі \”, – резюмували українські силовики.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього