Рейд "Паркуйся правильно!" пройшов у Хмельницькому
Працівники ДАІ та члени громадських організацій \”ХАЛК\”, \”Автомайдан-Хмельницький\”, \”Дорожній контроль\” провели спільний профілактичний рейд під назвою \”Паркуйся правильно!\”, у ході якого виявляли порушників правил паркування.Рейд "Паркуйся правильно!" пройшов у Хмельницькому
Працівники ДАІ та члени громадських організацій \”ХАЛК\”, \”Автомайдан-Хмельницький\”, \”Дорожній контроль\” провели спільний профілактичний рейд під назвою \”Паркуйся правильно!\”, у ході якого виявляли порушників правил паркування.
Під пильне око учасників рейду потрапили найбільш проблемні місця обласного центру, де паркування автомобілів з порушенням вимог Правил дорожнього руху створює чимало незручностей іншим громадянам.
— Місце, де поставити автомобіль, знайдеться завжди, було б бажання. Спеціально облаштовані стоянки нерідко напівпусті. Але водії авто чомусь вважають за нормальне залишити транспортний засіб на тротуарі чи пішохідному переході, ніж припаркуватись правильно і пройтись пішки кількасот метрів від обладнаної парковки до потрібного місця, — вважає один з організаторів акції Олександр Самотес.
Водіям, транспортні засоби яких у список порушників потрапили вперше, міліціонери вручали листівку-попередження та радили, де краще паркуватися наступного разу, щоб не порушувати правила.
А от злісних порушників карали адмінпротоколами, а на лобове скло автомобіля чіпляли наклейку з досить категоричним попередженням, яку зняти можна лише за допомогою чималих зусиль та спеціальних хімічних засобів.
За дві години спільної роботи правоохоронці та представники громадськості роздали майже дві сотні попереджувальних листівок та склали лише декілька протоколів. Слід зазначити, що водії на таку акцію реагували по-різному, що одразу видавало рівень їхньої культури, освіченості та готовності ставати справжньою частиною Європи з її суворими правилами, однаковими для всіх, незалежно від статків та суспільного статусу.
— В подальшому працівники міліції та громадські діячі будуть проводити подібні акції щомісяця, доки хмельницькі автолюбителі не навчаться поважати, як Правила, так і інших учасників дорожнього руху, — запевнив усіх учасників рейду начальник обласного управління ДАІ Дмитро Кийов.

Рейд "Паркуйся правильно!" пройшов у Хмельницькому

Рейд "Паркуйся правильно!" пройшов у Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього