Хоч деякі хмельницькі лікарі отримують багато схвальних відгуків, навіть в лідерів “Рейтинга хмельницьких-лікарів гінекологів” кількість позитивних балів не набагато перевищую кількість негативу. Виставити свою оцінку лікарям та написати свій відгук можна на сайті Хмельницький роддом На 10 жовтня в рейтингу лідирували досвідчені гінекологи Вячеслав Кудла (77 позитивніх відгуків) та Людмила Глубоченко (72 позитивних). Ініціатори рейтингу так пояснили ПОДІЛЬСЬКА.інфо своє завдання, “Наша сторінка створена, щоб скласти уявлення про кваліфікацію та людяність лікарів-гінекологів Нашого міста. Ті хто вже народжував – порадьте вагітним гарного лікаря. І навпаки, застережіть, до кого не варто звертатись”. У відгукак про лікарів можна дізнатися не тільки про їх професіоналізм, але й про ціни у того чи іншого лікаря.

Хоч деякі хмельницькі лікарі отримують багато схвальних відгуків, навіть в лідерів “Рейтінга хмельницьких-лікарів гінекологів” кількість позитивних балів не набагато перевищую кількість негативу. Виставити свою оцінку лікарям та написати свій відгук можна на сайті Хмельницький роддом На 10 жовтня в рейтингу лідирували досвідчені гінекологи Вячеслав Кудла (77 позитивніх відгуків) та Людмила Глубоченко (72 позитивних). Ініціатори рейтингу так пояснили ПОДІЛЬСЬКА.інфо своє завдання, “Наша сторінка створена, щоб скласти уявлення про кваліфікацію та людяність лікарів-гінекологів Нашого міста. Ті хто вже народжував – порадьте вагітним гарного лікаря. І навпаки, застережіть, до кого не варто звертатись”. У відгукак про лікарів можна дізнатися не тільки про їх професіоналізм, але й про ціни у того чи іншого лікаря.
Те, що народити вікулючно за державний кошт у Хмельницькому нереально не секрет – але на сайті Роддом можна дізнатися про цінову политику конкретніше.Де, скільки і за що. Як нормальне явище хмельничанки сприймають і те, що лікарі наравляють їх у приватні клініки де мають практику – де й оплачується більшість послуг.
У свіжому відгуку про лікаря Дмитра К жінка невдоволена, що інвестиціії у здоров’я не дали результати. а лікар ще й ставив неправильні діагнози щоб полякати пацієнтку і збільшити її витрати: “Я прийшла до нього лікувати безпліддя (полікістоз яєчників), мц взагалі немає. Він мене направиви відразу у меділаб+ сказав, що тільки від них приймає аналізи, так як вони найкомпетентніші – ціни там мега високі. За 2 роки вбитих дарма з ним я віддала кучу грошей, а толку ніякого! Потім він сказав, що в нього є часна клініка і отрібно ходити тепер тільки туди. Там, звичайно, прийом 170 грн. + консультація (окрема сума)+ узд (окрема сума). Стимулювали місячні гормонами, мене рознесло у вазі, коли я ставила відкриті конкретні питання типу: а для чого це, чому зі мною зараз так, що робити – він тільки піднімав голос і казав, що або я буду виконувати його вказівки, або що. “умничать сдесь не надо”! Сказав, що у мене куча спайок біля яєчників, але нічого не робив, щоб цьому зарадити. Потім я помітила, що останній рік, він мене відправляв лише на узд слідкувати за фолікулами і пити одне і теж щоденно по ліках, ставити уколи (1 ампула 2500 грн), а результату було нуль! Штучні місячні були лише тоді, коли приймала гормони, так цикл в норму не став. Коли скаржилась на дивні виділення на крісло не брав, на скарги не звертав увагу! Коли уже не витримала і сказала, що буду консультуватися у іншого лікаря – запанікував, розізлився і зразу “дав задню”, сказав, що мені уже нічого не допоможе, я маю з цим змиритися, тут допоможе лише еко (штучне запліднення). Коли я звернулася до іншого лікаря, то мені сказали, що спайок ніяких немає, що все чисто. Знайшли ерозію шийки матки – от звідки були ті дивні виділення, мене насилу вилікували від усього того, що він запустив і проігнорував!”
Навіть розрекламовааніші хмельницькі лікарі на думку клієнток страждають жадібністю. Відгук пр одну з лідерок рейтингу поєднує повагу до професіоналізму і незадоволеність результатом за немалі гроші: “Спочатку йшла до неї з великою надією, що вона допоможе (у мене полікізтоз – безпліддя). За порадою колеги. Відразу направила в вілєну. Мене це трохи насторожило, адже мала я уже досвід лікування у часних клініках цілих 4 роки. Наробили кучу аналізів, які я уже й так на пам\’ять знала, провели обстеження. Виписали знову гормональних, а потім сказала, що вона не зовсім компетентна у моєму діагнозі і дала направлення в ще одну часну клініку, де ціни ще дорожчі чим у вілєні. Мене це просто добило, чесно скажу! Для чого було тоді мене водити по тих всіх аналізах, якщо ти знала, що ти не знаєш, що зімною робити далі. Я таке не розумію! Лише потратила дорогоцінний для мене час та гроші! Хоча й згідна, що загалом вона людина хороша, добре ставилася, слухала, коли не подзвоню завжди давала консультації, радила де дешевше купувати ліки іт. Д. Черги дійсно до неї великі”
Один з учасників рейтингу лікарів підтвердив ПОДІЛЬСЬКА.інфо, що й самі гінекологи слідкують за відгукамі на сайті Роддом і нерідко організовують негативні відгуки про колег “Лікарів багато – а грошей з хмельницького базару все менше. Багато хто зрозумів, що за ті ж гроші можна народжувати за кордоном – тому боротьба лише посилеться” – дає прогноз досвідчений гінеколог.

Залиште коментар

Також по темі

У Борисполі затримано прокурора-хмельничанина Суса. Погорів на автівці, що зареєстрував на хмельницьку бабусю

Вчора правоохоронці затримали колишнього заступника начальника Департаменту з