Ритми барабанів над Кам'янцем будуть чутні з висоти пташиного польоту
В Кам’янці-Подільському ввечері 11 жовтня зіграють перший в Україні концерт на етнічних барабанах в небі.Ритми барабанів над Кам'янцем будуть чутні з висоти пташиного польоту
В Кам’янці-Подільському ввечері 11 жовтня зіграють перший в Україні концерт на етнічних барабанах в небі.
Шоу пройде в рамках святкування 230-ліття повітроплавання в Україні та IV ОктоберФесту. Увечері в корзинах куль, зв’язаних трійками, в повітря над центром міста підніметься етно-музичний колектив із Запоріжжя з барабанами джембе та іншими етнічними музичними інструментами. Музиканти виконають запальні ритми і пісні урожаю, які відмінно впишуться у тематику жовтневого фестивалю.
\”Польоти над Кам’янець-Подільським завжди особливі, тому що літати дозволено прямо над містом. Цього року на 230-літню річницю повітроплавання ми вирішили зробити щось незвичайне, оскільки в місто приїдуть багато гостей на фієсту та благодійний фестиваль. Українці завжди могли робити дивні речі, тому оркестр серед хмар задуманий для того, щоб показати, що ми уміємо і можемо робити великі справи\”, – говорить В’ячеслав Гардашник, віце-президент федерації повітроплавців України.
\”Ми братимемо участь у великому благодійному вуличному фестивалі \”Єднання\” в Кам’янці з 11 по 12 жовтня. Гратимемо, проводитимемо майстер-класи для дітей та дорослих і допомагатимемо збирати кошти для постраждалих в ході АТО. Ідея зіграти концерт в піднебінні прийшла спільно з повітроплавцями. Для нас це щось нове, ми самі знаходимось в передчутті цікавого\”, – повідомляє Денис Васил’ев, керівник музичного колективу \”БарабанЗА\”.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження