Робоча група під головуванням Людмили Черевченко обговорила питання про зведення пам’ятника проскурівчанам, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війниПід головуванням керуючої справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Людмили Черевченко відбулося засідання з увічнення пам’яті воїнів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. До складу робочої групи входять представники виконавчих органів міської ради, ветеранських організацій, комунальних підприємств, знані історики міста.Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Людмили Черевченко відбулося засідання з увічнення пам’яті воїнів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. До складу робочої групи входять представники виконавчих органів міської ради, ветеранських організацій, комунальних підприємств, знані історики міста.

На початку роботи Людмила Петрівна зазначила, що в комплексі заходів, присвячених відзначенню 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, є зведення пам’ятника загиблим проскурівчанам. Планується, що пам’ятник із прізвищами людей, які були призвані на фронт із Проскурова та загинули, захищаючи Батьківщину, буде встановлено на території Військового кладовища.

Під час роботи члени комісії обговорили питання щодо уточнення списків імен та прізвищ, які буде занесено на пам’ятник.

За результатами роботи комісії керуюча справами дала ряд доручень та зазначила, що наступне засідання комісії з увічнення пам’яті воїнів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років відбудеться через місяць.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього