Робота Хмельницької міліції очима дітей
Вже декілька років поспіль Хмельницький міський відділ міліції організовує конкурс малюнків «Міліція очима дітей», який проходить у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтваРобота Хмельницької міліції очима дітей
Вже декілька років поспіль Хмельницький міський відділ міліції організовує конкурс малюнків «Міліція очима дітей», який проходить у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва.

Впродовж місяця 35 учасників віком від 5 до 14 років наполегливо трудилися та старалися показати малюнком своє бачення роботи правоохоронців. Тематика була різною — діти малювали дільничних інспекторів міліції, інспекторів дорожньо-партульної служби міліції, кінологів з собаками. Вплинули на вихованців Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва і події на сході країни — у їхніх роботах були зображені правоохоронці, які пліч-о-пліч з військовослужбовцями перебувають у зоні АТО, повідомляють на сайті УМВС України у Хмельницькій області.
Робота Хмельницької міліції очима дітей
Робота Хмельницької міліції очима дітей
— Кожен малюнок — це дитячий шедевр, — зазначив начальник Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області Василь Птащук. — Найважчим етапом для нас було обрати переможця, тому аби не образити жодного із конкурсантів, журі вирішило привітати всіх учасників конкурсу, а найкращих відзначили грамотами та більш коштовними подарунками.

Враховуючи віковий ценз, роботи розподілили по трьох категоріях — молодша, середня і старша, адже оцінювати всіх по одній схемі було б не справедливо. Тому результатом конкурсу вийшло по три перших, других і третіх місць.

Старша вікова категорія: (10-14 років): 3-тє місце за роботу «Міліція пліч-о-пліч з бійцями АТО» присвоєно Роману Морозовському, 2-ге місце за малюнок «Людина, якій довіряємо» отримала Віолетта Кравець, переможцем старшої вікової категорії стала Ганна Бевзюк за роботу «Підростає справжня зміна».

Середня вікова категорія: (8-9 років): 3-тє місце за роботу «Людина, яка завжди допоможе» виборола Венера Петросян, 2-ге місце за малюнок «Ми під надійним захистом» дісталося Марії Грушко, переможцем у середній віковій категорії став Михайло Костенко за роботу «Щастя, коли чекають вдома».

Молодша вікова категорія (5-7 років): 3-тє місце за роботу «Міліція — наш товариш та помічник» отримала Домініка Лєпіхова, 2-ге місце за малюнок «Ми потребуємо захисту» присвоєно Володимиру Олійнику, переможцем у молодшій віковій категорії став Назар Гвоздецький за роботу «Сьогодні в школі був дільничний».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього