Роботодавці Хмельниччини спрямували на соціальні потреби 3,2 мільярда гривень
З початку 2015 року роботодавці Хмельницької області перерахували на загальнообов‘язкове соціальне страхування 3 мільярди 268,5 мільйона гривень єдиного внеску, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 298,8 мільйона гривень.Роботодавці Хмельниччини спрямували на соціальні потреби 3,2 мільярда гривень
З початку 2015 року роботодавці Хмельницької області перерахували на загальнообов‘язкове соціальне страхування 3 мільярди 268,5 мільйона гривень єдиного внеску, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 298,8 мільйона гривень.

У жовтні на «соціалку» подільські страхувальники мобілізували 374 мільйон гривень єдиного соціального внеску. Для порівняння зазначимо, що у жовтні 2014 року сплата ЄСВ становила 321 мільйон гривень, що наочно підтверджує позитивну тенденцію до зростання соціальних надходжень від суспільно відповідальних платників.

«Бізнес-спільнота Хмельниччини системно нараховуючи та сплачуючи єдиний соціальний внесок, на ділі піклується про забезпечення стандартів життя громадян, які отримують пенсії, стипендії, інші соціальні видатки. Водночас уже 188 платників єдиного внеску області підвищили рівень заробітної плати найманим працівникам та скористались правом застосування понижуючого коефіцієнта. Загалом вдосконалення механізму сплати ЄСВ за активної участі представників відповідального бізнесу та громадськості має системне і логічне продовження», – сказав керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

На думку очільника регіонального представництва ДФС, стабільному забезпеченню надходжень ЄСВ значною мірою сприятиме подальше зростання фонду оплати праці. Постійна роз’яснювальна робота з місцевими роботодавцями має на меті досягнення ефекту активну виплати прозорої зарплати найманим працівникам і створення умов для легального працевлаштування, яке гарантує соціальний захист робітників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього