Роботодавці Хмельниччини спрямували на соціальні потреби понад 2,5 мільярда гривень
З початку 2015 року від суб‘єктів господарювання Хмельницької області до цільових фондів надійшло 2 мільярди 563 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.Роботодавці Хмельниччини спрямували на соціальні потреби понад 2,5 мільярда гривень
З початку 2015 року від суб‘єктів господарювання Хмельницької області до цільових фондів надійшло 2 мільярди 563 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зважаючи на введення з 1 січня 2015 року понижуючого коефіцієнта при нарахуванні ЄСВ, надходження у порівнянні з минулим роком зросли на 215,9 мільйона гривень.

Зокрема, у серпні сплачено 320,3 мільйона гривень, що на 35,9 мільйона гривень більше відповідного періоду минулого року.

Як відомо, Законом України від 02 березня 2015 року № 219-VIII «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов\’язкове державне соціальне страхування» (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)», який набрав чинності 13 березня 2015 року, передбачено більш лояльні умови понижуючої ставки єдиного внеску.

Провідні фахівці фіскальної служби звертають увагу платників, що з 15 вересня 2015 року вступили в дію нові рахунки, відкриті на ім’я органів Державної фіскальної служби України для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій. Зазначена інформація розміщена на сайті Територіальних органів ДФС в Хмельницькій області в розділі «Бюджетні рахунки».

«Роботодавці нашого краю забезпечують системну сплату єдиного соціального внеску, який йде на потреби найбільш соціально вразливих верств населення. По суті щомісяця до соціальних фондів надходить понад 300 мільйонів гривень ЄСВ. Ми покладаємо великі сподівання на покращення адміністрування єдиного внеску в зв‘язку з реформуванням податкової системи, яка передбачає суттєве зменшення навантаження на фонд оплати праці та створення простих і прозорих умов ведення бізнесу», – зазначив у коментарі керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього