Роботодавці Хмельниччини спрямували на соціальні потреби понад 3,3 мільярда гривень ЄСВ
Протягом 2014 року страхувальники Хмельницької області сплатили 3 мільярди 361 мільйон гривень єдиного соціального внескуРоботодавці Хмельниччини спрямували на соціальні потреби понад 3,3 мільярда гривень ЄСВ
Протягом 2014 року страхувальники Хмельницької області сплатили 3 мільярди 361 мільйон гривень єдиного соціального внеску. Сума сплаченого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування на Поділлі у 2014 році на 142 мільйони гривень перевищує показники попереднього року, повідомляють на сайті ДФС України.
Це також більше на 140 мільйонів гривень відповідного до річного завдання із забезпечення соціальних потреб населення.
Провідні фахівці Державної фіскальної служби нашого краю, прогнозують, що завдяки суттєвому зменшенню навантаження на фонд оплати праці у зв‘язку зі зниженням ставки ЄСВ надходження цього платежу матимуть такий же стабільний і прогнозований характер.
З початку нинішнього року з‘явився ще один упереджувальний фактор детінізації ринку праці, пов‘язаний із тим, що покарання для роботодавців за подібного роду правопорушення стали значно суворішими. Зокрема, за використання найманої праці без трудового договору, виплату заробітної плати «у конверті», оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичної роботи повний робочий день, та виплату зарплати без нарахування та сплати ЄСВ на роботодавця нараховуватиметься штраф у розмірі 30-ти мінімальних зарплат (на даний час – 36 540 грн.) за кожного працівника, щодо якого вчинено порушення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього