Родина пораненого атовця з Хмельницького сім разів зверталася по допомогу до адміністрації Президента
Лікування Олександра Петраківського коштуватиме його родині близько 700 тисяч доларів.Родина пораненого атовця з Хмельницького сім разів зверталася по допомогу до адміністрації Президента
Батьки важкопораненого у червні 2014 року біля Луганська бійця 8 полку спецпризначення, Героя України Олександра Петраківського розповідають: на разі є можливість повернути сина до нормального життя. Відповідну допомогу обіцяють надати атовцю у клініці Memorial Hermann у Хьюстоні, штат Техас. Цей заклад вважається одним з найкращих у світі з лікування травм головного мозку. Американські лікарі вважають, що у 70-75% може наступити поліпшення стану Олександра. Комісія депутатів Верховної Ради порахувала: лікування разом з дорогою до США вартуватиме близько 700 тисяч доларів. Назбирати такі кошти родина атовця не в змозі.

Тато Героя України Петро Петриківський розповідає: «Ми вже сім раз зверталися у письмовій формі до адміністрації Президента. У відповідь отримували одні відписки: мовляв, Кабміну пропонують вжити всіх необхідних заходів. Але терміни не вказують. А у квітні 2016 року я зустрічався з Петром Порошенком особисто у Львові. Він мені тоді тиснув руку і теж обіцяв допомогу. Якої ми і досі не відчули».

На разі Олександр Петраківський, як і раніше, перебуває у Польщі у стані коми. Проте реагує на дотики, на знак згоди або незгоди заплющує очі. За словами батьків, лікарі одноголосні: щодня у корі головного мозку відбувається загибель нейронів, які згодом вже не відновлюються.

«Але про сина, як і про інших поранених воїнів АТО, просто забули. Тож у нас одна надія – на заможних людей, на бізнесменів. Я хотів би звернутися до них із нагадуванням: Олександр захищав і їх зокрема, і їхній бізнес від російських агресорів», – каже Петро Петраківський

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього