Роман Мацола допомагає розбудовувати інфраструктуру Славутчини

Богдан Маршук: «Роман Мацола допомагає розбудовувати інфраструктуру Славутчини»
Протягом останніх двох років у Славутському районі за рахунок залучених коштів вдалося зробити чимало хороших справ, в першу чергу відремонтувати чи модернізувати цілий ряд соціальних та культурних об’єктів. Про це в інтерв’ю нашому виданню розповів голова Славутської райдержадміністрації Богдан Петрович Маршук.
Лише протягом 2015-2016 років з державного бюджету та фонду регіонального розвитку були залучені та освоєні чималі кошти. За словами голови Славутської райдержадміністрації Богдана Маршука на Славутчині вже реалізовані чи знаходяться на стадії завершення реалізації проекти на мільйони гривень.
Зокрема, понад 800 тис. грн. витрачено на ремонт Ганнопільської школи. У Довжківському НВК замінені котли, вартість робіт склала 320 тис. грн. Понад 2 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку залучено на ремонт лінії електропостачання в Романінах. Відбувається реконструкція та утеплення Мирутинського НВК, загальна вартість проекту становить більше 2,6 млн. грн. У Славуті за компенсаційні кошти від сусідства з АЕС теж зроблені деякі об’єкти, зокрема йдеться про два пункти радіаційних укріплень. 311 тисяч гривень витрачено на ремонт дороги на території Ганнопільської громади.
Крім того, згідно з постановою Уряду №395, прийнятою у червні, в т.ч. завдяки старанням Народного депутата України Романа Мацоли, виділені кошти у розмірі понад 1,8 млн. грн. на капітальні ремонти дошкільних навчальних закладів у селах Крупець, Улашанівка, Цвітоха та Миньківці. Це суттєва допомога району.
Богдан Петрович Маршук, сподівається, що і в подальшому кошти на Славутчину будуть залучатися, а також спільними зусиллями місцевої влади, народного депутата, Уряду вдасться забезпечити потреби громадян, покращувати інфраструктуру і соціальні та культурні об’єкти краю.
За словами голови адміністрації, дуже добре, що народний депутат працює, залучаючи ці кошти в округ. Тому дещо здивувався, почувши, що на Славутчину нічого не виділено. Він заперечив цю думку, адже залучені кошти і з державного бюджету, і з фонду регіонального розвитку, та ще й приватні гранти від «Інституту солідарності громад» активно вкладаються в інфраструктуру району та міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього