Роман Мацола на Хмельниччині виконував роль помічника Святого Миколая
Обранець приїхав аби підтримати та привітати тих людей, які цього найбільше потребують – престарілих, інвалідів, дітей сиріт та з соціально незахищених роди, а також поговорити про проблеми округу.Роман Мацола на Хмельниччині виконував роль помічника Святого Миколая
Напередодні свята Миколая Чудотворця на Хмельниччину завітав Народний депутат України Роман Мацола. Обранець приїхав аби підтримати та привітати тих людей, які цього найбільше потребують – престарілих, інвалідів, дітей сиріт та з соціально незахищених роди, а також поговорити про проблеми округу. Усього народний депутат відвідав більше десяти соціальних установ краю.

У Полонному депутата чекали з нетерпінням

Першим закладом, до якого завітав Роман Мацола став Полонський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Тут Роман Миколайович є постійним гостем, завжди шукає нагоду зустрітися з його мешканцями, поспілкуватися, підтримати морально та допомогти з вирішенням тих чи інших побутових потреб. Так було і цього разу. Під час свого виступу депутат привітав стареньких зі Святом Миколая та подарував закладу і його мешканцям невеличкі подарунки.

Роман Мацола на Хмельниччині виконував роль помічника Святого Миколая Роман Мацола на Хмельниччині виконував роль помічника Святого Миколая

Далі Р.Мацола побував у Полонському районному будинку культури, де завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації, міської влади та команди народного депутата був організований святковий ранок для понад як сто дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство», дітей сиріт, напівсиріт та з прийомних родин. Окрім святкової програми, зорганізованої Будинком культури, діти також отримали солодощі та фрукти від Святого Миколая, а роль його помічників взяли на себе міська влада та Роман Мацола.
Далі – святковий ранок для дітей учасників АТО, який був зорганізований ГО «Інститут солідарності громад» та «Полонською спілкою бійців АТО» у ресторані «Сакура».
Побувавши на цих чудових заходах Роман Мацола вирушив до Шепетівки та Славути, де на нього теж чекали з нетерпінням.
Роман Мацола на Хмельниччині виконував роль помічника Святого Миколая
У Шепетівці буде новий реабілітаційний центр

У Шепетівці Роман Мацола з подарунками завітав до Міського будинку культури, де ГО «Інститут солідарності громад» для дітей сиріт, інвалідів, дітей позбавлених батьківського піклування та таких, що потрапили у складні життєві обставини організувала святковий ранок.
Наступним пунктом призначення стала шепетівська школа-інтернат, вихованці якої теж не залишилися без подарунків. Цей заклад відчуває постійну турботу депутата, нещодавно в рамках конкурсу мікро-грантів інтернат облаштував спортивну кімнату для своїх вихованців.
Далі Роман Мацола відвідав Реабілітаційний центр для дітей-інвалідів. Цей чудовий заклад має непогане обладнання, хороших фахівців, але їм затісно в існуючому приміщення. Керівники установи обговорили з народним депутатом плани щодо переїзду в нову будівлю на вул. Судилківській. Депутат допомагає його облаштувати, виділено чималу суму коштів для встановлення системи опалення. Якщо все буде згідно з планом, то уже навесні наступного року діти-інваліди зможуть проходити реабілітацію в новому просторому приміщенні.
На завершення свого візиту в Шепетівку народний депутат завітав з подарунками до Терцентру соціального обслуговування та провідав пацієнтів дитячого відділення центральної районної лікарні.

У Славуті Роман Миколайович побував на святкуванні, яке було організоване місцевою владою для дітей-сиріт, інвалідів, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Майже чотириста дітей отримали вітання та солодкі сюрпризи від народного обранця.
Депутат також подякував представникам славутської міської та районної влади, які доклали чимало зусиль аби організувати для дітей це чудове свято.
Далі, разом з очільниками району Леонідом Радзивілюком та Богданом Маршуком, Роман Мацола відправився до Берездова, де в місцеву школу-інтернат, окрім солодощів, подарував сухий басейн з шариками, тример та небулайзер. Ці прилади необхідні для повноцінної реабілітації та роботи з місцевими дітками, частина з яких потребує особливої опіки.
Роман Мацола на Хмельниччині виконував роль помічника Святого Миколая
Відверта розмова в Берездові про децентралізацію, податки та сільське господарство

Після святкового концерту дітей з інтернату відбулася зустріч з громадою Берездова. Розмова вийшла досить відверта. Люди висловили своє невдоволення щодо швидкості та якості реформ, які проводять в країні. Роман Мацола, погоджуючись з більшістю зауважень, закликав все-таки сконцентруватися над вирішенням конкретних проблем громади. За словами депутата, він завжди буде відстоювати інтереси своїх виборців у Верховній Раді, адже саме для цього він і обирався до парламенту.
Депутат, зокрема, висловив чітку позицію щодо необхідності максимально пришвидшити прийняття законів щодо функціонування об’єднаних громад, а також підтримав місцевих фермерів у питанні передчасності скасування спеціального режиму зі сплати ПДВ для сільгоспвиробників. І хоча дискусія була досить гострою, але представники Берездівської громади подякували Роману Миколайовичу за те, що знайшов час для зустрічі з ними та не побоявся поговорити про складні проблеми. На завершення присутні привітали свого депутата з наступаючими святами та передали кілька звернень для подальшої роботи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього