Роман Мацола підтримує рішення шепетівської громади
Під час свого виступу на Віче він висловив повну підтримку позиції громади та депутатів міської ради.Роман Мацола підтримує рішення шепетівської громади
Вчора в Шепетівці, що на Хмельниччині, відбулося народне Віче з приводу ситуації з передачею у комунальну власність майна місцевого теплопостачального підприємства. Міська рада прийняла рішення розірвати договір оренди з фірмою – надавачем послуг, і хоче повернути майно у власність громади. Підприємство усіма способами намагається ухилитися від виконання цього рішення. Дійшло до того, що люди змушені були вийти на вулицю.
Перервавши реабілітаційний період після перенесеного оперативного втручання, на зустріч з шепетівчанами завітав і народний депутат України , член фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман Мацола. Під час свого виступу на Віче він висловив повну підтримку позиції громади та депутатів міської ради, які власне і уповноважені представляти інтереси мешканців.
У коментарі нашому виданню, Роман Миколайович зазначив, що готовий, в межах своїх повноважень, допомагати з вирішенням існуючої проблеми та дуже сподівається, що накопичені борги не призведуть до підвищення тарифів на теплопостачання населенню.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього