Роман Мацола: Продовжуємо тиск на уряд, заради задоволення інтересів громадян
Сьогодні питання тарифів на комунальні послуги чи не найбільше турбують українців. Це й не дивно, адже після приведення їх розмірів до економічно обгрунтованих далеко не кожному по кишені сплачувати всі комунальні платежі. Для соціально незахищених верств населення передбачена субсидія, яка має покрити частину витрат. Але і вона не вирішує всіх проблем. Нещодавно фракція Блоку Петра Порошенка «Солідарність» зібрала 150 підписів народних депутатів та звернулася до уряду, аби збільшити соціальну норму газу, яка постачається населенню по 3.60 грн/м3 з 200 кубометрів на місяць до 400.Роман Мацола: Продовжуємо тиск на уряд, заради задоволення інтересів громадян
Сьогодні питання тарифів на комунальні послуги чи не найбільше турбують українців. Це й не дивно, адже після приведення їх розмірів до економічно обгрунтованих далеко не кожному по кишені сплачувати всі комунальні платежі. Для соціально незахищених верств населення передбачена субсидія, яка має покрити частину витрат. Але і вона не вирішує всіх проблем. Нещодавно фракція Блоку Петра Порошенка «Солідарність» зібрала 150 підписів народних депутатів та звернулася до уряду, аби збільшити соціальну норму газу, яка постачається населенню по 3.60 грн/м3 з 200 кубометрів на місяць до 400.

Уряд прийняв дещо інше рішення. Соціальну норму у споживанні газу змінено: відтепер виділяється не 200 кубічних метрів газу на місяць, а 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон. У своєму зверненні до громадян Арсеній Яценюк так прокоментував це рішення: «раніше ви отримували 200 кубометрів газу на місяць. Якщо зекономили і спожили в жовтні не 200, а 100 кубічних метрів, то зекономлених 100 кубічних метрів газу у вас просто згорало, і ви не мали можливості їх перенести на листопад чи інший місяць. Зараз ми виділяємо не 200 кубічних метрів газу на місяць, а на кожну домівку виділяємо 1200 кубічних метрів газу на весь опалювальний сезон – на 6 місяців\”.

«Прийняте рішення про збільшення норми до 1200 кубометрів на 6 місяців, – коментує ситуацію народний депутат України Роман Мацола, – це рішення нас не задовольняє, тому ми продовжуємо тиск на уряд, заради задоволення інтересів громадян».

За нашою інформацією, рішення – чи збільшиться «соціальна» норма газу по пільговій ціні в 3.60 грн. днями також буде обговорена урядом з міжнародними кредиторами України. Депутати від фракції БПП «Солідарність» не полишають сподівання збільшити пільгову норму, за яку населення платитиме не 7.188 грн, а 3.60 грн за метр кубічний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього