Роман Мацола відвідав Хмельниччину
Напередодні дня Святого Миколая Роман Мацола побував на Полонщині, Шепетівщині та СлавутчиніРоман Мацола відвідав Хмельниччину
Напередодні дня Святого Миколая Роман Мацола побував на Полонщині, Шепетівщині та Славутчині.

У переддень свята Роман Мацола відвідав центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» у Полонному, Шепетівську спеціалізовану школу-інтернат, спеціальну загальноосвітню школу-інтернат у Берездові, що на Славутчині. Народний обранець привіз дітям не тільки солодощі, але і обцяні у предвиборчий період матраци, комп’ютер та спортивне обладнання. Але і так зрозуміло, що цього не досить, наприклад, у Шепетівському інтернаті вже давно потрібно замінити вікна, в інших закладах — потрібен новий інвентар та технічне приладдя. Мацола пообіцяв, що всі звернення і потреби закладів відтепер під його особистим контролем. Депутат не оминув увагою дітей, чиї батьки беруть участь в зоні АТО, дітей-переселенців, дітям-інвалідів, сиріт та привіз їм подарунки. Діти радісно зустрічали поважного гостя та підготували вірші, танці, пісні.

Також новий комплект зимової гуми отримав водій реанімобіля Полонської райлікарні, а дитяче відділення поповнилося двома десятками новеньких матраців для матусь з дітками. Під час зустрічі народного обранця з колективом медиків, Іван Савіцький, головний лікар закладу, від усіх щиро подякував за фетальний монітор для пологового відділення, який Роман Миколайович надав раніше, ще під час виборчої кампанії.
Ще Роман Мацола зустрівся з місцевою владою свого виборчого округу. Під час зустрічі керівники розповіли депутатові про основні проблеми в життєдіяльності місцевих громад.
За словами голови районної ради Ярослава Шпега на Полонщині питання номер один – реалізація заходів з енергозбереження об’єктів соціальної сфери, забезпечення житлом дітей-сиріт та оновлення інфекційного відділення райлікарні.
Михайло Полодюк, виконуючий обов’язки Шепетівського міського голови, наголошував на необхідності розширення меж міста для того, щоб надавати земельні ділянки учасникам АТО, як гарантує закон.
Нагальною проблемою Славутчини, як стверджують голова районної ради Леонід Радзивілюк та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Кузьмінчук, є заміна ліній електропередач у селі Романини. На ці потреби орієнтовно потрібно три з половиною мільйони гривень.

— Питання вирішуватимемо спільно і поступово, — наголосив керівникам Роман Мацола. — Що можна розв’язати на місцевому рівні, потрібно робити на місцях. А якщо проблема глобальна, буду лобіювати інтереси громади в парламенті, звертатися до структур, які можуть і повинні впливати на результат, на покращення життя пересічних українців. Сьогодні ми обговорили найболючіші, найважливіші питання. Почали планувати подальшу співпрацю. А вона обов’язково буде. Плідною, ефективною і на гарний результат. Бо саме ми відповідальні за життєдіяльність регіону.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього