Роман Савчук ще два роки головуватиме в Кам’янець-Подільському міськрайонному суді
7 квітня в приміщенні Кам’янець-Подільського міськрайонного суду відбулись вибори голови та заступника суду. Згідно діючого законодавства, обрані на ці посади, обійматимуть їх впродовж двох років. Також, нові доповнення до ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» передбачають посаду одного заступника голови суду. До цього часу їх було двоє.Роман Савчук ще два роки головуватиме в Кам’янець-Подільському міськрайонному суді
7 квітня в приміщенні Кам’янець-Подільського міськрайонного суду відбулись вибори голови та заступника суду. Згідно діючого законодавства, обрані на ці посади, обійматимуть їх впродовж двох років. Також, нові доповнення до ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» передбачають посаду одного заступника голови суду. До цього часу їх було двоє.

Участь у виборчому процесі приймали 14 з 16 суддів. Одноголосним рішенням єдиним кандидатом на пост очільника першої судової інстанції району було висунуто Романа Івановича Савчука. За результатами таємного голосування він отримав 100 відсоткову підтримку з боку своїх колег.

За таким же сценарієм відбувся і відбір кандидата на пост заступника голови суду. Одностайним підняттям рук, судді внесли до виборчого бюлетеню єдине прізвище Черепахіна Володимира Олексійовича. За підсумками голосування, він також отримав усі 14 «за».

На завершення, старі-нові керівники суду дали слово гідно виконувати свої обов’язки і неухильно дотримуватись букви закону та суддівської присяги.

Як повідомляє podillya.tv, 2 грудня 2010 року Роман Савчук був безстроково обраний суддею Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. Для Романа Івановича це вже третя каденція, він головує у відповідній інстанції з 24 березня 2011 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього