Солдат-доброволець на ім\’я Сергій розповів, що тут їх добре зустріли, як, кажуть, з відкритими обіймами. За його словами, терористи оснащені набагато краще, ніж українська армія, так як бойовиків спонсорує Росія

Росія одягла бойовиків в бронежилети 6-го класу і дала новітню зброю – розповідь хмельницького солдатаРосія одягла бойовиків в бронежилети 6-го класу і дала новітню зброю – розповідь хмельницького солдата

30-я механізована бригада знаходиться в Мелітополі вже кілька днів.
Солдат-доброволець на ім\’я Сергій розповів, що тут їх добре зустріли, як, кажуть, з відкритими обіймами. За його словами, терористи оснащені набагато краще, ніж українська армія, так як бойовиків спонсорує Росія.

«Я сам з Хмельницької області. Я пішов воювати добровольцем, як патріот своєї країни. Рідні поставилися до мого рішення не дуже добре, і не хотіли мене відпускати. Я теж хвилююся і переживаю, бо вдома у мене діти. Хотілося б, щоб в країні процвітало благополуччя, щоб всі були живі, щасливі і здорові», – розповідає солдат.

«У зоні АТО ми провели близько 15 днів, але нам вистачило побачити. Краще про це взагалі не говорити і не згадувати. Хочеться жити нормальним розміреним життям, а не бачити те, що там відбувається. Там воюють наймані вбивці, яким все одно, кого вбивати. Вони там за гроші, а совісті людської у них немає.»

Повернулися із зони військових дій з метою відновлення, причому не тільки техніки, але й морального та фізичного здоров\’я самих солдатів.

«Відновлюємо техніку і самі себе. Проходимо реабілітацію, спілкуємося з психологами та психіатрами. Техніка дуже постраждала. Вона застаріла і допотопна. Терористам, яких спонсорує Росія, надається нова зброя, техніка, обмундирування і ті ж самі бронежилети 6-го класу ступеня захисту. А у нас – що є, з тим і йдемо. Я думаю, що ми доб\’ємося своєї справедливості, адже ми на своїй землі», – запевнив хмельничанин.

Ольга Артеха, РІА Мелітополь

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту