Росія змушена засекретити інформацію про видобуток газу

Росія змушена засекретити інформацію про видобуток газу
Аналітики вважають, що основною причиною, по якій Росія засекретила обсяги видобутку газу, є їх значне зниження в 2014 році. Причина зниження – знос обладнання і зменшення числа робочих газових свердловин.Росія змушена засекретити інформацію про видобуток газу
Аналітики вважають, що основною причиною, по якій Росія засекретила обсяги видобутку газу, є їх значне зниження в 2014 році. Причина зниження – знос обладнання і зменшення числа робочих газових свердловин.
Центральне диспетчерське управління паливно-енергетичного комплексу Російської Федерації повністю закрило інформацію про добовий обсяг видобутку газу в Росії, що пов\’язано зі зниженням газовидобутку.
\”В кінці серпня ЦДУ ПЕК припинило відкриту публікацію даних про добовий видобуток газу в \”Газпромі \”, залишивши відкритою інформацію про загальний обсяг добового видобутку газу в Російській Федерації. А тепер статистика видобутку газу повністю вилучена з відкритого доступу \”, – повідомляє експерт з нафтогазової галузі, засновник і генеральний директор консалтингової компанії East European Gas Analysis Михайло Корчемікін.

Залишити відповідь